Hlavní navigace

Sháníte práci? Zajděte na veletrh, můžete zde získat místo

Sdílet

Gabriela Hájková 15. 10. 2014

Ve dnech 22. – 23. října proběhne na pražském výstavišti v Letňanech veletrh práce Profesia days. Prezentovat se zde bude 104 vystavovatelů, proběhne 116 přednášek a workshopů a najdete zde nabídku volných pracovních míst z průmyslu, bankovnictví, pojišťovnictví, maloobchodu, zdravotnictví či z IT společností. 

Během přednášek a workshopů se lidé například dozvědí, jak se připravit na přijímací pohovor, co obnáší práce v zahraničí, které profese jsou nejžádanější, kde získají potřebné doklady, jak se dostat na pohovor a uspět nebo jak budovat svou osobní značku. Budou si také moci otestovat znalost cizího jazyka či počítačové schopnosti, uvedl Miroslav Chytil, manažer EURES ČR s tím, že mohou návštěvníci přímo na veletrhu, v neformální atmosféře, absolvovat eventuální přijímací pohovor. 

Své zástupce bude mít na akci i Česká správa sociálního zabezpečení, kde se zájemci budou moci ptát na věci související se sociálním pojištěním. Dozvědí se také, jaké doby se započítávají do doby důchodového pojištění a kdy mohou čerpat dávky nemocenského pojištění.

Vstup na veletrh i odborný program je zdarma.         

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).