Hlavní navigace

Raiffeisenbank zahájila Hypodny. Ke každé hypotéce dá 5000 korun

Sdílet

Jiří Hovorka 13. 3. 2018

Raiffeisenbank nabízí v rámci akce „Hypodny“ mimořádný bonus ve výši 5000 korun k nově sjednaným hypotékám. Podmínkou pro získání prémie je uzavření smlouvy s alespoň tříletým fixačním obdobím.

I letos jsme se rozhodli zájemcům o novou hypotéku zpříjemnit jarní měsíce. Klienti, kteří doloží bance kompletní žádost o hypoteční úvěr do prvního červnového dne, získají 5000 korun. Dvacet procent z výše úvěru mohou přitom použít na cokoli, bez udání účelu, říká produktová manažerka Marcela Fabulová.

Banka nově láká také na rychlé ocenění bytů pomocí cenových map, které je zdarma. Bankéř v hypocentru udělá ocenění v aplikaci za necelých deset minut. Stačí, pokud mu klient donese veškeré potřebné doklady jako kupní smlouvu, výpis z katastru a fotografie nemovitosti. V případě, že stanovená cena nebude dostatečná, může doporučit zpracování kompletního ocenění odhadcem, říká Marcela Fabulová.

Podle ní je ocenění v rámci cenových map vhodné primárně pro byty v krajských městech, byty se standardizovanou výměrou a v cenově stabilních lokalitách.

Raiffeisenbank nabízí hypotéky na bydlení s úrokovou sazbou od 2,49 procenta. Úrokové sazby hypoték v posledních měsících rostou, naposledy v lednu vzrostla průměrná sazba na 2,28 z prosincových 2,19 procenta. Ukazuje to statistika Fincentrum Hypoindexu, která vychází ze skutečných úroků u nově sjednaných smluv včetně refinancování (čtěte podrobnosti).

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).