Hlavní navigace

Projekt VašeVýživné.cz bude aktivní i v roce 2017. Rodičům pomáhá bezplatně

Sdílet

V článku Jak vymáhat výživné, aby vás to nic nestálo? jsme vás informovali o tom, že projekt VašeVýživné.cz pomáhá vymáhat výživné bezplatně. Koncept, za kterým stojí Asociace neúplných rodin, měl podle původního plánu ukončit své aktivity k 31. prosinci 2016. Vzhledem ke stoupajícímu zájmu se však společnost rozhodla v projektu pokračovat i v roce 2017. Se službou začnou spolupracovat i úřady práce, ČSSZ a Policie ČR.

Projekt nabízí bezplatnou asistenci matkám a otcům, kterým partner neplatí výživné. Prostřednictvím proškoleného asistenta pomáhá rodičům zorientovat se v problému a najít řešení. Také rodiče bezplatně zastupuje při komunikaci s právníkem či exekutorem a hlídá veškeré zákonné termíny.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 26. 2. 2017 12:12

    http://vasevyzivne.nazory.cz (neregistrovaný) 185.22.173.---

    VašeVýživné.cz je komerční projekt advokátní kanceláře Legalcom - nábor klientů s pohledávkami prostřednictvím spolku placeného z dotací z veřejných peněz. Pomocí nepravdivých informací přiměje klienty k podpisu nevýhodné smlouvy o právním zastoupení a plné moci pro advokáta Mgr. Libora Zbořila, spoluvlastníka Legalcomu. Vymáhat výživné lze jednoduše a bezplatně ústním podáním u každého exekutora nebo soudu. Zbořil si klienta smluvně zaváže pod pokutou 5000 Kč a pak může libovolně tzv. vyrábět náklady řízení. DŮRAZNĚ VARUJI před touhle partou, pomáhají k penězům hlavně sami sobě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).