Hlavní navigace

Nákup až na chatu, jídlo na piknik. Rozvozci rozšiřují možnosti

Sdílet

Jiří Hovorka 26. 7. 2018

Jídlo nebo nákup si nově můžete nechat dovést i na místa letního odpočinku. Internetový supermarket Rohlik.cz vozí o prázdninách nákupy i do chatových oblastí, jídlo z restaurací zase služba Dáme jídlo vozí na pikniky.

Rohlik.cz se zaměřil na chatové oblasti kolem Štěchovic, Slap, Karlštejna, Mělníka nebo Sázavy. Objednat zboží mohou lidé také ze širšího okolí Brna, Plzně, Pardubic, Hradce Králové nebo Liberce. Rozšíření na další chatové oblasti se nechystá.

Během prvních dní od spuštění registrujeme desítky objednávek do těchto oblastí. Chystáme k tomu větší propagaci a očekáváme, že to ještě poroste, tvrdil Tomáš Čupr, zakladatel společnosti.

Minimální objednávka na Rohlik.cz musí být nad 500 korun, kurýr nákup přiveze v ten samý den již do dvou hodin od objednání. Pro objednávky nad 1200 korun je doprava zdarma, jinak je rozvoz zpoplatněn, například v Praze je to 39 korun.

Rozvozce jídel z resaturací Dáme jídlo zase rozšířil své Pickup pointy o desítky dalších lokalit v Praze a Brně. Nově lze tuto službu využít také ve třech dalších krajských městech – Olomouci, Hradci Králové a Liberci. Zde dokonce i na Ještědu. 

Pickup pointy jsou místa v piknikových lokalitách, kde lze vyzvednout objednávku z restaurací, fast-foodů či bister z nabídky Dáme jídlo. Pickup pointy ve svém okolí najdete jednoduše na mapě v naší aplikaci. Tuto službu jsme spustili loni v Praze a Brně, a protože se nadmíru osvědčila, výrazně jsme navýšili počet míst v obou metropolích a nově přidali i oblíbené lokality v Liberci, Olomouci a Hradci Králové. Nyní doručujeme na 43 Pickup pointů a postupně přidáváme další, říká Jan Matějů, CEO DámeJídlo.cz.

Dáme jídlo od konce minulého týdne v Praze nového konkurenta. Jídlo z restaurací v hlavním městě nově rozváží finská společnost Wolt.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).