Hlavní navigace

Bezrealitky.cz se částečně mění na realitku. Začaly odkupovat nemovitosti

Sdílet

Dalibor Z. Chvátal 17. 3. 2021

Společnost Bezrealitky s.r.o., která provozuje web Bezrealitky.cz začala nabízet službu „Prodej Expres“. Jde o službu, kdy Bezrealitky samy nakoupí nemovitost a nabídnou její prodej do týdne.

Funguje to tak, že po vyplnění nezávazné poptávky se vám do deseti minut lidé z Bezrealitky zavolají a proberou s vámi podrobnosti o vaší nemovitosti. Následně zpracují nabídku a pošlou ji e-mailem. Pokud bude pro vás zajímavá, proběhne osobní obhlídka nemovitosti a v případě definitivní dohody Bezrealitky zašlou peníze do advokátní úschovy. To může být i v horizontu 3 pracovních dnů od dohody, celá transakce podle společnosti může být ukončena do týdne od prvního kontaktu.

Hendrik Meyer, jednatel společnosti Bezrealitky s.r.o. (03/2021)
Autor: Bezrealitky s.r.o.

Hendrik Meyer, jednatel společnosti Bezrealitky s.r.o. (03/2021)

V rámci nové služby Prodej Expres se totiž novým vlastníkem nemovitosti stanou přímo Bezrealitky. Ty se následně rozhodnou, jak s nemovitostí dále naloží. Tedy zda ji opět prodají, zrekonstruují anebo budou využívat k pronájmu. Férovou cenou, rychlostí a jednoduchostí celého procesu chtějí Bezrealitky ze služby udělat zcela nový standard, který dokáže konkurovat dosavadním způsobem prodeje. Do týdne můžete prodej pustit z hlavy, říká Hendrik Meyer, CEO Bezrealitky.

Nemovitost prodáte Bezrealitkám v původním stavu. Případné vyklizení nemovitosti nebo drobné opravy již zajistí přímo Bezrealitky, stejně jako vyřízení veškerých potřebných dokumentů a finálního přepisu na katastru. Nemovitost nebude inzerována na realitních serverech, prohlídky není potřeba provádět. Pokud se domluvíme, nemovitost odkoupíme přesně v tom stavu, v jakém se nachází, čímž odpadají starosti například s vyklízením, doplňuje Hendrik Meyer

Cen vždy vychází z odborného odhadu, cílem totiž podle Bezrealitky je, aby se maximálně přiblížila standardní kupní ceně. Na expresní odkupy mají Bezrealitky připravenou přesně miliardu korun. Služba počítá s několika desítkami koupených a prodaných nemovitostí měsíčně. Ty by se měly co nejrychleji vrátit na trh, a to jak pro prodej, tak pronájem.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).