Hlavní navigace

Investování do půjček Zonky je nově dostupné v mobilní aplikaci Air Bank

Sdílet

Veronika Němcová 17. 3. 2021

Investice do půjček Zonky jsou nově k dispozici u Air Bank. Služba Zonky Rentiér je nově dostupná přímo v mobilní aplikaci My Air.

Integrace Zonky Rentiéra pro nás představuje atraktivní obohacení investičních možností našich klientů, které plánujeme rozšiřovat i do budoucna, uvedl k novince Filip Zavřel, vedoucí oddělení Každodenní finanční služby Air Bank.

V mobilní aplikaci najdete přehled investic a jejich zhodnocování v čase. Přes aplikaci můžete kdykoliv do Zonky Rentiéra investovat další peníze. Novou službu mohou využít jak klienti, kteří si ji sjednají nově, tak klienti Air Bank, kteří už ji využívají. Ostatní parametry služby zůstávají ve všech bodech stejné jako při sjednání přímo přes Zonky, informovala banka.

Air Bank spouští investování do půjček zatím v pilotní fázi pro vybranou skupinu klientů. Pilotní skupina je ale otevřená a může se do ní zapojit jakýkoliv klient banky.

Zonky Rentiér funguje na bázi P2P půjček, kdy lidé půjčují lidem. Očekávaný hrubý roční výnos (bez započtení vstupního poplatku a před případným zdaněním) aktuálně dosahuje 3,55 %. Službu si můžete sjednat buď přímo v mobilním bnkovnictví My Air nebo na pobočce.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).