Hlavní navigace

Asistence pro turisty, motoristy i domácnost

Když potřebujete pomoc v cizině nebo i v tuzemsku, postará se o vás asistenční společnost. Stačí mít dobré pojištění a přestože vás pomoc bude sice stát chvilku času navíc, vaše peněženka to nemusí nijak pocítit.

Asistenční služby jsou velmi vyspělé a kromě cestovního pojištění, kde samozřejmostí, je najdeme i u pojištění vozidel nebo při pojištění domácnosti.

Jaké jsou nejčastější omyly při kontaktování asistenčních společností? S čím vám mohou pomoci a s čím naopak ne? Co udělat pro to, aby účet za pomoc vám byl nulový?

Na otázky spojené s asistenčními službami pro cestovní pojištění, motoristy a domácnosti vám odpovídá Zuzana Kozelková, Operations Manager asistenční společnosti Europ Assistance.

Poradna probíhá od pondělí 6. června do neděle 19. června 2016 včetně a je otevřena.

Společnost Europ Assistance patří mezi významné asistenční společnosti, které poskytují komplexní zdravotní a technickou asistenci po celém světě. Kromě spolupráce s pojišťovnami Europ Assistance vyvíjí i vlastní pojistné produkty, zvláště pro motoristy.

V poradně odpovídá

 • Zuzana Kozelková

  (Poradce po asistenční služby)

  Pracuje ve skupině Europ Assistance od roku 2003. Na pozici Operations Manager je od roku 2006 odpovědná za řízení provozu asistenční centrály.

Poradna je uzavřena, nelze vkládat nové dotazy.

Dotazy

 • Ve špatnou dobu na špatném místě.

  Dobrý den, k otázce tady na Měšci mě inspiroval dnešní bombový teroristický čin v Istanbulu. Sama mám Turecko ráda a každý rok tam jezdím na dovolenou, nevynechám ani Istanbul. Mám dobré cestovní…

  Martina.
  7. 6. 2016 11:24
 • PPM a druhé dítě

  Dobrý den,

  chtěla bych se zeptat, zda mám nárok na PPM. Ocitla jsem se ve složitější situaci a budu vděčná za jakoukoliv odpověď:
  Od 1.1.2013 jsem nastoupila na mateřskou dovolenou…

  Vendula
  6. 6. 2016 21:06

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).