Hlavní navigace

UniCredit Bank povýšila Lenku Rozumkovou a Petra Pažouta

 Autor: UniCredit Bank
Lenka Rozumková je novou manažerkou Corporate Finance Advisory, Petr Pažout povede dotační poradenství.
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Novou manažerkou týmu Corporate Finance Advisory UniCredit Bank se stala Lenka Rozumková (38). Svoji profesionální kariéru zahájila ve skupině UniCredit v roce 1999 v útvaru, který nově řídí.

Má zkušenosti v oblasti fúzí a akvizic (M&A), koordinovala řadu lokálních i mezinárodních komplexních transakcí. Lenka ve funkci nahradila Patrika Broma, který se rozhodl pokračovat ve své kariéře mimo skupinu UniCredit.

Mezi její záliby patří tenis, lyžování a kultura. Hovoří plynně anglicky.

Lenka Rozumková, manažerka týmu Corporate Finance Advisory UniCredit Bank
Autor: UniCredit Bank

Lenka Rozumková, manažerka týmu Corporate Finance Advisory UniCredit Bank

Novým manažerem týmu dotačního poradenství v UniCredit Bank se stal Petr Pažout (34). Od roku 2011 zastával pozici konzultanta pro fondy EU v oddělení dotačního poradenství. V nové pozici nahradil Jitku Rakušanovou, která odešla na mateřskou dovolenou. Před svým nástupem do UniCredit Bank Petr Pažout působil několik let jako konzultant a projektový manažer specializovaný na strukturální fondy Evropské unie v několika tuzemských poradenských firmách, například na pozici obchodního ředitele společnosti Optimus Consult & Invest.

Petr vystudoval obor Politologie a evropská studia na Univerzitě Palackého v Olomouci, studoval i na Swedish School of Social Science na univerzitě ve finských Helsinkách. Mluví plynně anglicky. Ve volném čase se věnuje převážně zimním sportům.

Petr Pažout, manažer týmu Dotačního poradenství v UniCredit Bank.
Autor: UniCredit Bank

Petr Pažout, manažer týmu dotačního poradenství v UniCredit Bank.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).