Hlavní navigace

UniCredit Bank povýšila Lenku Rozumkovou a Petra Pažouta

2. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: UniCredit Bank
Lenka Rozumková je novou manažerkou Corporate Finance Advisory, Petr Pažout povede dotační poradenství.

Novou manažerkou týmu Corporate Finance Advisory UniCredit Bank se stala Lenka Rozumková (38). Svoji profesionální kariéru zahájila ve skupině UniCredit v roce 1999 v útvaru, který nově řídí.

Má zkušenosti v oblasti fúzí a akvizic (M&A), koordinovala řadu lokálních i mezinárodních komplexních transakcí. Lenka ve funkci nahradila Patrika Broma, který se rozhodl pokračovat ve své kariéře mimo skupinu UniCredit.

Mezi její záliby patří tenis, lyžování a kultura. Hovoří plynně anglicky.

Tip do článku - účto fakturace duben

Lenka Rozumková, manažerka týmu Corporate Finance Advisory UniCredit Bank
Autor: UniCredit Bank

Lenka Rozumková, manažerka týmu Corporate Finance Advisory UniCredit Bank

Novým manažerem týmu dotačního poradenství v UniCredit Bank se stal Petr Pažout (34). Od roku 2011 zastával pozici konzultanta pro fondy EU v oddělení dotačního poradenství. V nové pozici nahradil Jitku Rakušanovou, která odešla na mateřskou dovolenou. Před svým nástupem do UniCredit Bank Petr Pažout působil několik let jako konzultant a projektový manažer specializovaný na strukturální fondy Evropské unie v několika tuzemských poradenských firmách, například na pozici obchodního ředitele společnosti Optimus Consult & Invest.

Petr vystudoval obor Politologie a evropská studia na Univerzitě Palackého v Olomouci, studoval i na Swedish School of Social Science na univerzitě ve finských Helsinkách. Mluví plynně anglicky. Ve volném čase se věnuje převážně zimním sportům.

Petr Pažout, manažer týmu Dotačního poradenství v UniCredit Bank.
Autor: UniCredit Bank

Petr Pažout, manažer týmu dotačního poradenství v UniCredit Bank.

Autor článku

Autor se věnuje publikační činnosti v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví, specializuje se na finanční produkty, dluhovou problematiku a oblast dopravy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).