Hlavní navigace

ČLFA povede Libor Bosák

7. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Předsedou představenstva České leasingové a finanční asociace (ČLFA) byl zvolen Libor Bosák, předseda představenstva a generální ředitel společnosti ČSOB Leasing.

Libor Bosák v čele asociace nahradil dosavadní jednatelku společnosti Škofin Jiřinu Tapšíkovou, která byla k 1. září jmenována členkou představenstva Volkswagen Bank Polska a bude působit ve Varšavě. Představenstvu ČLFA předsedala od roku 2011.

Ing. Libor Bosák (50) patří mezi klíčové osobnosti českého leasingového trhu od jeho samotného počátku. Zastával řadu vysokých manažerských pozic v rámci bankovní skupiny ČSOB. Byl místopředsedou představenstva společnosti ČSOB Leasing v České republice, a to od jeho založení v roce 1995. V letech 2004 až 2009 působil ve skupině ČSOB na Slovensku, nejprve jako člen vedení finanční skupiny a od roku 2008 jako předseda představenstva a generální ředitel společnosti ČSOB Leasing na Slovensku.

Od roku 2009 je předsedou představenstva a generálním ředitelem firmy ČSOB Leasing v České republice. V současné době je zároveň prezidentem prestižní mezinárodní leasingové asociace IFLA.

Libor Bosák je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase se věnuje cestování a přírodě. Je ženatý a má tři děti.

Libor Bosák, předseda představenstva České leasingové a finanční asociace (09/2015)
Autor: Česká leasingové a finanční asociace

Libor Bosák, předseda představenstva České leasingové a finanční asociace (09/2015)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).