Hlavní navigace

Názor k článku Trestem za neplacení alimentů může být vězení, ale ne ztráta práv a povinností k dítěti od Haha - takže doporučujete všem ženám v ČR, aby zvolily...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 3. 2013 19:38

  Haha (neregistrovaný) ---.148.broadband7.iol.cz

  takže doporučujete všem ženám v ČR, aby zvolily dobrovolně celibát, nebo radši rovnou vstoupit do klášterů, když je neplacení alimentů národním sportem, tj. cca 90% rozvedených nebo nezadaných mužů v ČR nesvéprávných ohledně plození dětí? V tom případě se Méďo Béďo začněte rychle modlit za svá slova, která si leckdo může vzít k srdci a těch 10% zodpovědných mužů nejen k sexu, ale především ke svým produktům ze sexu, nebylo roztrháno na padrť těmi 100% plodných žen v ČR.
  Nebo Vás také může persekuovat vláda, za to, že ji chcete vzít její budoucí chlebodárce, pokud teda z tohoto systému nesvéprávných může vůbec něco produktivního vyrůst.
  Evidentně jste jedním z postižených tímto, protože proč byste jinak na netu hledal téma alimentů, a jistě jste ten, kde partnerka s Vámi se odmítá domluvit, nemám pravdu? Pak tedy ale jen potvrzujete toto pravidlo a proč tedy Méďo Béďo Vy jste souložil s ženou, s kterou to nejde, to jste také nesvéprávný?
  Navíc paní Jarmila jako zkušená veřejná pečovatelka to napsala dobře a nečetla jsem, že by sváděla na represivní složky, kdo s kým souloží, Vy ano? Jestli si ovšem sám pletete používání kondomu s aktuální pomocí v hmotné nouzi dítěte, tj. z nedostatku jeho základních životních potřeb, které leckterý samotný rodič nemůže dokázat obstarat při více dětech, když je třeba těžce nemocný, nebo náhle přijde o práci a mělo to dítě ještě šanci vyrůst v kvalitního občana, tak se jděte vycpat a nechat zbavit dobrovolně svéprávnosti. Děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).