Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Trestem za neplacení alimentů může být vězení, ale ne ztráta práv a povinností k dítěti od V. Mařáček - To je teda článek!!! Dnes jsem volal bývalé,...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 12. 2011 19:25

  V. Mařáček (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  To je teda článek!!! Dnes jsem volal bývalé, abych se viděl s dítětem. Nebrala telefon, ani později zpět nevolala. Takže milý soude, na volání (čas, datum a tel. číslo jsem zaznamenal) nereaguje, ani na sms. Co mám jako rodič dělat?? Chraň ji ... (někdo), zda dá k soudu, že jsem neměl zájem o setkání. Nejedná se jen o Mikuláše, ale dále o narozeniny, Vánoce, Velikonoce,....... A to neplatím "alíky" od března tohoto roku ( po 7letech).

 • 5. 12. 2011 21:14

  Jarmila (neregistrovaný) 62.168.1.---

  I toto bych já osobně považovala za trestný čin. Bránit dítěti ve styku s rodičem bych omluvila pouze v tom případě, že je to gambler nebo jiný asociální člověk. Tam to pochopím.
  Znám hocha, jehož exmanželka se odstěhovala přes celou republiku. Dítko zatím nechodí do školy, takže otec jede ve čtvrtek přes půl republiky pro dítko a v neděli ho veze zpět. Takto jezdí ob týden. Měsíčně ho ta legrace vychází na cca 10.000,- Kč + platně vyměřené alimenty. Přesto jeho bývalá zažádala o zvýšen výživného s tím, že dítko je větší, než bylo v době rozvodu, a soudkyně tyto náklady, vynakládané otcem na styk s dítětem, nijak NEZOHLEDNILA!! A to podotýkám, že otec má dítko i o jarních prázdninách a polovinu letních prázdnin. Až půjde dítko do školy, bude to mít ještě horší, ale soudu je to naprosto šumák.
  Fakt je ještě hodně shnilého ve státě českém...

 • 26. 3. 2013 19:53

  Haha (neregistrovaný) ---.148.broadband7.iol.cz

  Paní Jarmilo, 10 000 Kč za cestu přes republiku i 4x měsíčně není možné, max. možná 1000 Kč a to by si ještě pán neuměl vyřídit nějaké kupónky. Já znám hodně podobný případ, ale tady muž vyhodil absolutně bezdůvodně svoji ženu + 2 děti z jeho domu a neposkytl jim pomoc s hledáním nového bydlení a chtěl, aby šly do azylového domu, když si neumějí postavit svůj dům vlastníma rukama, co umí každý nevzdělanec. Tak se té ženě vůbec nedivim, že šla tak daleko od něj. Ale jeho okolí především ženy v práci se můžou zbláznit z ní, jaká to je prý bestie, protože myslíte, že ten pán toto bude o sobě rozhlašovat? A přesně těmito částkami argumentují. Ale cesta toho pána přesto stojí přesně 126 Kč x 4 cesty měsíčně. A pán má měsíční příjmy nad 50 tis. a velké nemovité majetky, co ženy v práci také nevědí, zatímco jeho děti velmi strádají a nemají ani na sněhule do sněhu a nikoliv chybou matky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).