Hlavní navigace

Názor k článku Senioři a finance: i v důchodu si můžete přivydělávat od neregistrovaný - Předdůchod je slovo spekulantů a podvodníků! Lež a lži!...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 9. 2015 11:01

  neregistrovaný (neregistrovaný) 188.120.212.---

  Předdůchod je slovo spekulantů a podvodníků!
  Lež a lži! Tak je nastavena všechna politika!
  Doplním:

  Tento typ nevyplácí stát, ale důchodce sám sobě z toho, co si naspořil ve III. pilíři, tedy v penzijním připojištění či v doplňkovém penzijním spoření.

  To je lež!!!Nejdříve ho donutí penzijní fond sepsat rentu bez dědictví!A poté si penzijní fond přivlastní peníze a ty se nevrací.Renta je placena pouze ze zisku a ten je pouze tolik, kolik dělá příspěvek od státu a tzv zisk penz.fondu.což je coučasně 0-1,3% po zdanění.O všechno vás penz.fond okrade.Tak je to uzákoněno.Místo slušného důchodu se tak přelévají peníze do penzijní společnosti okradeného!

  K čerpání je potřeba naspořit dostatečně vysokou částku, která musí činit po celou dobu čerpání předdůchodu alespoň 30 procent průměrné mzdy.

  Co znamená dostatečně vysokou částku?To je ta, která musí být v souladu s placenou celou částkou za celé období!!30 procent průměrné mzdy je nesmysl!

  Lze čerpat maximálně pět let před řádným důchodem.
  Řádný důchod není krácen, ale přiznán v plné výši.

  To také není pravda!Předdůchod neexistuje a spekuluje se stále s rentou pobírající v nároku pouze a nejdříve v 60 letech.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).