Hlavní navigace

Názor k článku Pomáháte agresivním či duševně nemocným lidem? Spoluodpovídáte za škodu od petr - Zapomínáte na to, že lékaři syna shledali způsobilým...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 29. 6. 2017 9:01

  petr (neregistrovaný) ---.imc.cas.cz

  Zapomínáte na to, že lékaři syna shledali způsobilým žít v domácnosti matky. To znamená, že osoba, které je nemocný syn svěřen, ho těžko může zavřít doma, a sebe s ním, ale musí s ním žít i svůj život, nemluvě o tom, že s ním musí být na veřejnosti. To, co se stalo, se klidně mohlo stát v dopravním prostředku, na ulici, na dětském hřišti, je iluzí domnívat se, že by v takové zlé chvilce matce jistě někdo přispěchal na pomoc.
  Lékaři podle mne rovněž nenesou vinu, určitý stupeň rizika máte vždy a všude a na uzavřeném oddělení by dnes mohla strávit svůj život velká řada lidí, kteří chodí mezi námi. Ale kdo by to financoval.

  Bohužel soudy jsou dnes plné blběn, které se v prvé řadě snaží najít formální důvody pro to, aby nemusely nic řešit, pracovat a chraň bůh třeba i myslet, ale když už k tomu jsou donuceny, tak to zpravidla stojí za to!
  Stejně jako Vy, ony sebevědomě tvrdí, že vědí, co ví či neví druhý, ač si vůbec nedovedou život s postiženým dítětem představit (dnešní děti jsou skoro všechny postiženy, a to velice těžce, jejich rodiče to však nejsou schopni zjistit a lékaři s tím nemohou nic dělat, společnost se léčí revolucemi, ne lékaři).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).