Hlavní navigace

Názor k článku Pojišťovny spustily revoluci v povinném ručení. Zaplatí vám škodu, za kterou nemůžete od moc nechápu - Nějak jsem nepochopil tohle: V praxi to bude pro...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 8. 10. 2010 10:49

  moc nechápu (neregistrovaný) 193.179.131.---

  Nějak jsem nepochopil tohle:
  V praxi to bude pro majitele povinného ručení u této pojišťovny znamenat, že za něj pojišťovna obstará i v případě nezavinění nehody komunikaci s pojišťovnou viníka nehody. Česká pojišťovna škodu zdokumentuje a vše potřebné s pojišťovnou viníka vyřídí. Majitelé povinného ručení Standard a Bonus Exclusive získají ještě bezplatný odtah vozidla až do vzdálenosti 500 km a bezplatné zapůjčení náhradního osobního vozidla na tři dny.

  1. Pokud by to znamenalo uvedení auta do původního stavu bez toho aniž bych si musel něco doplácet, pak bych to bral. Pokud to ale za mě slavná ČP vykomunikuje s pojišťovnou viníka tak, že mi domluví opravu mého auta v drahém servisu a pak mi bude proplaceno jen 70 procent ceny - o to nemám zájem.
  To si radši najmu na tuto komunikaci firmu, která se na to spcializuje. Lepší dát tisíc korun firmě než přijít o 30 procent stržené "amortizace".

  2. Jako majitel varianty Exclusiv mám nárok na zapůjčení náhradního vozidla na 3 dny? Vždyť přece z povinného ručení viníka nehody mám nárok na půjčení auta na celou dobu opravy mého auta...(?!)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).