Hlavní navigace

Názor k článku Pojišťovny si rády hrají se slovíčky. Naučte se jim rozumět od MoB - To je těžké... nejsem pablb, mám vysokou, živím...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 18. 8. 2009 10:15

    MoB (neregistrovaný)
    To je těžké... nejsem pablb, mám vysokou, živím se hlavou - a přesto si netroufnu říct, že rozumím všem podmínkám svých pojistných smluv. Proč to tak musí být? Opravdu si musím hrát s pojišťovnou na slovíčka? Protože to se prostudovat nedá a poradce taky plno věcí neví. To bych nemohl uzavřít vůbec žádnou pojistnou smlouvu... To prostě není fér.

    Nebo jinak - když jsem u Kooperativy uzavíral pojistnou smlouvu na nemovitost, přišla řeč na dveře. Oni mají definován standard na vstupní dveře - ale proč nemám možnost zavolat si tam jejich odborníka, který řekne "OK" nebo "to není OK"? Musím to odhadnout sám a počítat s tím, že až k něčemu dojde, a až přijde ten jejich znalec, tak neřekne "to nebylo OK"... Já bych rád, aby mi pojišťovna má opatření odsouhlasila. Pak bych se cítil dobře.

    Jinak teda nevím, jak mi pojišťovna dodává pocit jistoty. Já jej nemám, protože stejně netuším, na čem budu, až k něčemu dojde.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).