Hlavní navigace

Názor k článku Parazitům (OSVČ) povinně datovou schránku nebo elektronický podpis! od MJLM - To jsou sice fakta, ale jen z jedné...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 3. 2013 14:23

  MJLM (neregistrovaný) ---.80.broadband5.iol.cz

  To jsou sice fakta, ale jen z jedné poloviny mince. Ta druhá strana už je poněkud jiná.
  Ku - příkladu pokud já parazit (OSVČ) uvidím v kalendáři datum značící státní svátek, tak to znamená, že já osobně za tento den pokud budu tento svátek skutečně slavit, nedostanu od nikoho ani korunu, na rozdíl od všech příkladných zaměstnanců. Nemluuvě o tom, že těm svojim tento den ještě budu muset zaplatit a z čeho? To je přece můj problém.

  Druhý příklad, pokud já parazit (OSVČ) nedostanu včas zaplaceno, za práci, kterou odvedli právě příkladní zaměstnanci, tak je to při výplatě ale vůbec nezajímá a stát? Tak ten ještě méně...

  To se ještě ani nebavím o možnosti pracovní neschopnosti, kterou pro parazita (OSVČ) nikdo nehradí.

  A v neposlední řadě nezapomínejme právě na ten fakt, že právě pro nás parazity ti příkladní zaměstnanci většinou pracují a právě my paraziti platíme ty jejich odvody!

  Tak se pokud možno rychle proberme a přestaňte kopat pomyslný příkop mezi OSVČ a zaměstnanci, to už tady bylo kolem roku 1948... jeden bez druhého rozhodně zmůžeme méně, než oba dohromady.

  A ekonomické experty ČSSD typu p. Mládek raději ani neberme vážně, nebo to s touto zemí velmi špatně dopadne.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).