Hlavní navigace

Názor k článku Parazitům (OSVČ) povinně datovou schránku nebo elektronický podpis! od novaak - OSVČ nevzdělané trotly! Tuhle jsem byl se svým...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 18. 3. 2013 4:49

    novaak (neregistrovaný) 151.249.107.---

    OSVČ nevzdělané trotly! Tuhle jsem byl se svým 82letým otcem u místní holičky, která je jen o málo mladší, než on. Na pracovní stolku v oficíně jí běžel počítač, na jehož monitoru měla otevřený objednávkový formulář. Během stříhání mého otce dvakrát zvedla telefon a několika rychlými pohyby zaznamenala do objednávkového formuláře další objednávku. Otec snad ani nepostřehl, že od něho poodešla.
    Před odchodem jsem se jí ptal, jak se popasovává s technikou, načež mi sdělila, že se vyučila kadeřnictví a holičkou v 60. letech, ale není blbá, takže si dělá sama účetnictví a nemá problém si prakticky všechny potřebné věci vyřídit buď během otevírací doby či po uzavření provozovny prostřednictvím netu. A co datová schránka? Jo, když prý si ji byla na místní poště založit, tak byla první a pracovnice si to na ní trénovaly. Ale jako její spolužačky ze ZDŠ se s tím také popasovaly bez větších problémů.
    Co k tomu dodat? Ono je zřejmě lepší a jednodušší nadávat na druhé, než něco udělat se svojí leností a neschopností, že?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).