Hlavní navigace

Neomezená data i volání. Mobilní operátoři kvůli koronaviru zvýhodnili své služby

Autor: Shutterstock
Čeští mobilní operátoři upravili kvůli koronaviru nabídku svých služeb a některé nabízejí mimořádně zdarma či zvýhodněně. Nově můžete mít neomezená mobilní data, volání, SMS či nabídku televizních kanálů.
Veronika Němcová
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

O2

O2 nabízí od pondělí 16. března do 30. 4. 2020 neomezená data zdarma. Stačí si je jen aktivovat u svého hlasového tarifu s daty. Vše snadno nastavíte v Moje O2. Balíčky O2 Spolu (vzniklé od 16. 9. 2019) a tarify [:kůl:] mají neomezená data aktivní automaticky.

Operátor připravil speciální nabídku pro O2 TV. Pro nové zákazníky bude služba při aktivaci do 12. dubna prvních 30 dní za 1 Kč. Stávající zákazníci tarifů O2 TV Bronzová, Stříbrná, M a L si mohou aktivovat balíček Kino s kanály HBO na měsíc zdarma v samoobsluze Moje O2.

Ve zkratce:

  • Neomezená data: 0 Kč do 30. 4. 2020 pro soukromé osoby, malé firmy a OSVČ, stačí je aktivovat u hlasového tarifu s daty. Pouze pro tarifní zákazníky.
  • O2 Televize: 1 Kč na prvních 30 dnů.
  • Kino s HBO: 0 Kč na měsíc od aktivace.
  • Go karta: Bonus 100 Kč za první dobití od 13. 3. 2020 do 11. 4. 2020.

SAZKAmobil

Od 13. 3. 2020 do 31. 3. 2020 Sazka nabízí speciální hlasový balíček Neomezené volání a SMS v síti SAZKAmobil zdarma. Akce se vztahuje na všechny stávající zákazníky, kteří vlastní aktivní předplacenou SIM kartu SAZKAmobil a aktivaci hlasového balíčku Neomezené volání a SMS v síti zdarma učiní prostřednictvím SMS (odesláním N na 8866), Internetové samoobsluhy, Zákaznické linky nebo v mobilní aplikaci SAZKAmobil.

Doba platnosti takto aktivovaného balíčku je jeden měsíc ode dne aktivace. Balíček Neomezené volání a SMS v síti zdarma není možné kombinovat s Odměnou za aktivaci nové SIM karty Levné volání a SMS za 1 Kč a s Odměnami za dobití Levné volání a SMS za 1 Kč a Neomezené volání a SMS v síti.

Aktivací balíčku Neomezené volání a SMS v síti zdarma zaniká platnost stávajícího hlasového balíčku bez ohledu na to, zda byly minuty v rámci stávajícího hlasového balíčku zcela vyčerpány, či nikoli. Balíček Neomezené volání a SMS v síti zdarma mohou aktivovat pouze zákazníci s předplacenou kartou SAZKAmobil.

Ve zkratce:

  • Neomezené volání a SMS v síti SAZKAmobil: 0 Kč na měsíc od aktivace.

T-Mobile

T-Mobile nabízí od středy 18. 3. 2020 do 30. 4. 2020 neomezená data a bonus za dobití předplacené karty domácnostem a podnikatelům. Už od pondělí 16. března nabízí více televizních programů zdarma.

Tarifní zákazníci si mohou zdarma aktivovat neomezená data prostřednictvím aplikace Můj T-Mobile. Nabídka platí i pro podnikatele. Twist zákazníci mohou využít 50 % bonusového kreditu na volání, SMS a data při dobití v aplikaci Můj T‑Mobile nebo na stránce s dobíjením. Bonusový kredit má platnost 30 dní.

Firma přišla s nabídkou neomezených dat také pro státní instituce a velké firmy s rámcovou smlouvou. T-Mobile nabízí také pomoc při využívání nástrojů pro spolupráci a komunikaci na dálku. Plně si uvědomujeme závažnost současné situace i nejistotu, kterou naši zákazníci pociťují, říká Juraj Bóna, výkonný ředitel T-Mobile Czech Republic, a dodává: Aktuální nabídkou chceme přispět svým dílem k zachování přirozeného běhu české ekonomiky a bezproblémovému chodu státních institucí a zpříjemnit všem život v době, která je pro nás všechny velmi náročná.

Od 16. března operátor dočasně rozšiřuje TV nabídku živého vysílání pro digitální, satelitní i optickou televizi. A to automaticky bez restartu, dalšího ladění či nastavování. Zařazuje programy navíc pro TV zákazníky v tarifech XS, S, M, a L. Přidává množství dětských, dokumentárních, filmových, sportovních i hudebních kanálů. Zákazníci si tak mohou vychutnat dokumenty nejen o přírodě na kanále BBC Earth nebo sportovní relace na Digisport či Premier Sport.

Ve zkratce:

  • Neomezená data: 0 Kč pro všechny do 30. 4. 2020, tj. pro soukromé osoby, OSVČ, firmy i zákazníky s rámcovou smlouvou. Pouze pro tarifní zákazníky.
  • Twist: 50% bonusový kredit na volání, SMS a data, platí 30 dnů.
  • T-Mobile televize: Více bezplatných programů, automaticky.

Vodafone

Operátor od středy 11. března neúčtuje služby lidem, kteří uvízli v karanténě v Itálii. Neúčtuje jim volání do České republiky a na Slovensko. Zdarma jsou i SMS po vyčerpání balíčku a data. V Česku pak operátor rozšířil nabídku televizních služeb. Klientům UPC TV přidal zdarma televizní kanály.

  • Ve zkratce: vybrané bezplatné služby pro klienty, kteří uvízli v Itálii.
  • Klienti UPC: Více televizních kanálů v ceně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).