Hlavní navigace

Názor k článku Nejvíce se prodávají malometrážní byty. Ty jsou přitom poměrem ceny nejdražší od xf - "Z min. půlkou bodů co uvádíte nesouhlasím a...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 13. 11. 2019 10:09

  xf (neregistrovaný) ---.cheapernet.cz

  "Z min. půlkou bodů co uvádíte nesouhlasím a občas je to úplný nesmysl"
  To, že o něčem prohlásíš, že s tím nesouhlasíš a že je to úplný nesmysl neznamená, že to tvým prohlášením přestane existovat.

  "Proč nevycházejí články "mladí nemají na první auto protože stojí půl milionu"? Snad každý mladý kdo chce dneska jezdit autem tak jezdí. Ano má staré, ošklivější, nacpe pár kaček do oprav ale jezdí."
  Sám jsi položil nesmyslnou otázku, sám jsi si na ni odpověděl.

  "A úplně stejně je to o tom bydlení."
  Vážně? To jistě ne.
  U bytů neexistuje nabídka ještě dobře použitelných ojetých aut za 1/5 ceny nového.
  U bytů se jedná o statek s cenou i s životností o řád vyšší. U jednoho se bavíme o ceně za několik měsíčních platů a obvyklou životností 20 let, u druhého o celoživotních úsporách a doživotní životnosti.
  U bytů neexistuje nabídka starých bytů s zbývající životností desítek procent nového za 1/5 ceny.

  A jedno jsi mi připomněl: "Stačí hodit řeč s pár lidma kolem stavebnictví, architektury apod a zjistíte co jsou ty předražené baráčky zač a dojde vám, který barák má šanci spadnout dřív zda panelák z roku 1980 nebo "novostavba" z roku 2019. :-)"
  S úplně stejnýma chytrostma vystupovali tobě podobní ještě docela nedávno. Ale týkalo se to paneláků. Že začnou brzo padat, že uhnilá výztuž ve sparách, že křehnoucí svary.. stejně ajko ty řádně vyfutrované údajnými tvrzeními "lidma kolem stavebnictví, architektury apod"

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).