Hlavní navigace

Názor k článku Návrh na snížení platů státním zaměstnancům dává prostor pro protekci i diskriminaci od R.R. - Předesílám, že pracuji ve státní správě, ale domnívám...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 2. 9. 2010 13:04

    R.R. (neregistrovaný) 94.199.40.---

    Předesílám, že pracuji ve státní správě, ale domnívám se, že mám celkem pravicové smýšlení=šetření mi milé není, ale jsem pro, pokud se to bude týkat všech stejně!
    Chtěl jsem sem napsat i svůj názor na zamýšlené návrhy a na můj názor k odměňování ve státní správě atd. Ale bylo by toho moc.
    Ale původně jsem se rozhodl sem něco napsat kvůli tomu, že takřka ve všem s autorem v tomto článku souhlasí a že jsem se ho chtěl zastat vůči posledním dvěma reakcím od autora AAA, které do věcné a inteligentní debaty nepatří(nehodlám dotyčného častovat nějakými slovy o jeho mentálním stavu-ač by si je tedy plně zasloužil, protože svojí prudkou inteligenci projevil dokonce opakovaně). Ještě mohu říct, že jsem poslední dobou četl celkem dost úvah a názorů na uvedené téma, ale s tímto článkem se ztotožňuji nejvíce a zdá se mi nejblíže realitě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).