Hlavní navigace

Názor k článku Moravský Peněžní Ústav se změnil na TRINITY BANK. Cílí na majetnější klienty od Patrik Chrz - Šlo o službu Erste Premier - banka klientům...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 23. 2. 2019 20:36

    Patrik Chrz

    Šlo o službu Erste Premier - banka klientům nabízí nějaké služby navíc, asi nejzajímavější jsou salonky na letištích, dříve přes Priority Pass, od ledna přes Lounge Key (více vstupů, 6 místo 4 ale do menšího počtu salonků). Velkým benefitem je salonek Erste pro lety v rámci schengenu, kdy lze obejít celníky v přízemí a po schodech přímo z haly jít k privátnímu rentgenu, je to poměrně velké urychlení, od výstupu z autobusu u letiště jsem do 5 minut za celníkama.
    K tomu patří poměrně dobré cestovní pojištění, které kromě vysokého limitu - 10 milionů zaujme i rozsahem, protože zahrnuje některé rizikové sporty (pro mne je důležité potápění).

    Tohle všechno nabízí banka zdarma, při splnění obratu na účtu. Ale jak je vidět, hodně záleží na osobním bankéři, kterému, když se znelíbíte (nedáte mu dost vydělat na provizích z prodeje investic), tak zařídí zrušení služby. Velmi je v této oblasti aktivní pobočka V Celnici v Praze.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).