Hlavní navigace

Měšec vás zve na odbornou konferenci o platebních kartách a hotovosti

6. 4. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Obejdeme se bez karet i hotovosti? Bude vše jen v online světě? Půjde zaplatit i „selfíčkem“? Odpovědi i na tyto otázky se dozvíte na konferenci, kterou server Měšec.cz připravuje.

Toto je PR sdělení.

Pokrok v oblasti platebních technologií jde stále dopředu a občas může být náročné zorientovat se ve všech jeho aspektech. Platit kartou je už pro většinu z nás samozřejmostí. Řada dalších možností placení se ukrývá i v našich mobilních telefonech. Kam dál se bude vyvíjet bezhotovostní placení? Přesunou se jednoho dne všechna data do cloudu a nastane konec plastových karet? A bude to bezpečné?

S aktuálními trendy, které hýbou tímto oborem, se můžete seznámit už v úterý 19. 4. 2016 na konferenci Platební karty vs. hotovost.

Jaká témata na konferenci zazní

Kam se ubírá svět bezhotovostního placení? Jaké změny lze očekávat? Mobilní zařízení mění svět a vzorce chování klientů. Jak se jim nově přizpůsobit? Tomáš Reytt z PWC ukáže ve své prezentaci největší hrozby a příležitosti, se kterými se potýkáme v dnešním světě, ale i to, jak budou banky ovlivněny nastupujícími změnami.

Jakou roli budou hrát mobilní platby a tokenizace? Co je digitální platba a jak ji využít pro obchod? Na to odpoví Miroslav Lukeš a Richard Walitza z MasterCard Europe

Regulace mezibankovních poplatků je aktivní teprve pár měsíců, ale některé důsledky jsou vidět již nyní. Nejen o nich bude ve své prezentaci mluvit zástupce společnosti Visa Europe Marcel Gajdoš.

Proč jsou tradiční věrnostní programy passé a jak můžeme těžit z nového konceptu functionaloyalty? To prozradí Radek Hrachovec během své prezentace.

Spolu s Jiřím Benešem z ARRIVA MORAVA se podíváme, jak se osvědčil pilotní projekt využití platebních karet jako nosičů pro časové jízdenky na Jesenicku.

Jak lze bitcoin využít již dnes pro vlastní business? Jaké má výhody oproti ostatním platebním systémům? Jaká je jeho budoucnost? To prozradí na závěr konference Karel Kyovský z GENERAL BYTES.

Kompletní program si můžete projít na webu konference Platební karty vs. hotovost.

Na konferenci Platební karty vs. hotovost uvidíte přehlídku trendů v oblasti bezhotovostních plateb. Konferenci doporučuji i zástupcům státní správy, samosprávy a dopravcům veřejné linkové dopravy. Potkat se můžete i se svými obchodními partnery a konkurenty (vědět, co chystá konkurence, se vždycky hodí), říká šéfredaktor serveru Měšec.cz Dalibor Z. Chvátal, který bude celou konferenci moderovat.

Přijďte 19. dubna 2016 do City Green Court v Praze 4 načerpat novou inspiraci a vyměnit si zkušenosti s dalšími profesionály z oboru platebních technologií!

Registrujte se na stránkách konference Platební karty vs. hotovost.

Autor článku

Kolektiv redaktorů serveru Měšec.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).