Hlavní navigace

Názor k článku Malý test kurzů platebních karet od milan - Já revolut mám a ty limity jsou vopruz,...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 11. 5. 2019 10:49

    milan (neregistrovaný) ---.simobil.net

    Já revolut mám a ty limity jsou vopruz, ale chápu to kvůli tomu praní špinavých peněz. Zrovna min. rok jsem posílal 2000€ a vše bylo v pohodě, min. měsíc jsem poslal 7000€ a do druhého dne byl účet zablokován a chtějí doložit původ peněz - řikám že to jsou moje úspory a přiložil bankovní výpis z banky ze kterého jsem těch 7000€ posílal, do 24h účet odblokován, ale dělat to někde na dovolené by byl vopruz fakt.

    Revolut má také vady na kráse - přes víkend + 1% vyšší kurz, limity na výběr..ale kdo ti dnes dá 200€ ZDARMA výběry po celém světe (neberu v potaz PREMIUM karty od ČSOB/ERSTE) + ti dají kurz asociace. Mě třeba 200€ bohatě stačí, většinou platím kartou a cash max. na taxíka, nebo nějakou zmrzlinu, kávu za pár šupů.

    Jinak těch karet, které mají kurz asociace je víc, ale nejsou v CZ :-D Já třeba ještě používám N26, která taky neodrbáva zákazníka - mají sice poplatek za výběr cca 1.5% mimo eurozónu, ale je to stále méně než nějaká spořka, která má šílený kurz a ještě nekřesťasnký poplatek za výběr v zahraničí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).