Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Malý test kurzů platebních karet od Vestor - Dobrý test, díky za něj. Škoda jen, že...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 13. 5. 2019 9:54

  Vestor (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Dobrý test, díky za něj. Škoda jen, že se Fio o tolik pohoršila, kdysi bývali v první polovině, teď končí mezi nejhoršími. Nicméně znovu si otvírat účet v mBank kvůli tomu nebudu. Oni zase Bolek a Lolek vymyslí za rok nějakou šaškárnu (jako třeba platba za úplňku) a tím tu Visa Svět pohřbí.

 • 14. 5. 2019 17:56

  Patrik Chrz

  Ona se FIo banka možná ani moc nepohoršila. Tento test měl řadu omezení - to zásadní bylo, jakými kartami disponuji, případně jsem schopen si od někoho vypůjčit. Ta první část vychází i z toho, že si, samozřejmě, nebudu pořizovat účty a karty, které jsou nevýhodné.
  Také se objevily nové karty, které před tím nebyly a protože jsem věděl, nebo jsem se domníval, že budou mít dobré kurzy, pořídil jsem si je a pochopitelně do testu zařadil - účelem testu bylo hlavně najít karty s dobrými kurzy, ne vyhrát soutěž o kartu s nejhorším kurzem :).

  Prvních 5 karet poměrně "odskočilo" od těch ostatních, FIO historicky používalo kurzy ČSOB a i nyní je vidět, že je stále blízko této hranice. Kdyby v testu byly úplně všechny karty všech bank, co u nás jsou, přibyly by hlavně karty na konci tabulky, což by ČSOB a FIO opticky posunulo nahoru :).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).