Hlavní navigace

Názor k článku Má být opakovaný přestupek trestným činem? A proč je vláda proti? od anonym - Dobrý den. Je mým štěstím, že nepatřím do...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 16. 10. 2020 12:57

    bez přezdívky

    Dobrý den. Je mým štěstím, že nepatřím do nízkopříjmové skupiny, ale 10000,- pro mě přesto znamená citelnou újmu. Již jsem se jako poškozený účastnil soudního jednání a... byla to fraška, kdy člověku, který překonal vchodové dveře, sklepní dveře, vloupal se do sklepní kóje a odcizil majetek, o kterém pochopitelně věděl, že není jeho, který jeho obhájce nacenil "dotazem v místním bazaru" (nové kolo za 17 mi nacenil na 3 a pod.) ... já musel dokazovat a byl jsem ten, koho se ptali zda a jaké překážky mu byly kladeny.
    Bylo by dobré, aby policie získala pravomoci a s ní i respekt, soudy moc a právo konat. Protože v opačném případě se spousta lidí začne ptát, kdo je v tomto státě vlastně hájen a stejně jako já začnou závidět zemím, kde smíte svůj majetek a život řádně hájit.
    10000 korun nebyla, není a i přes inflaci ještě dlouho nebude malá újma. Je na čase zrušit fešácké kriminály a nastolit tresty, které budou odrazovat od kriminality. 3x a dost je dle mého mínění věc, která měla být již dávno a nejenom v této věci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).