Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Má být opakovaný přestupek trestným činem? A proč je vláda proti? od anonym - Dobré ráno, jakákoli změna v zákonech nemůže napravit...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 13. 10. 2020 8:04

  bez přezdívky

  Dobré ráno, jakákoli změna v zákonech nemůže napravit stav , který panuje v našem soudnictví. Aby takové změny měly vůbec nějaký dopad v praxi, pak by muselo v soudnictví dojít k masivním změnám a komplexní přestavbě, k čemuž však není vůle, prostředky ani lidé. Je třeba si uvědomit, že jak zločinci na straně jedné a politici, zákonodárci a soudci na straně druhé (mnohdy se však tyto strany prolínají) jsou produkty naší společnosti a v jakém stavu se tato společnost nachází, takové jsou pak i její produkty. Není to sice něco, co bychom si rádi přiznali, nicméně, jací jsme v průměru všichni, takové máme také zločince i jejich soudce.

 • 19. 10. 2020 8:15

  J, Novák

  A jaké změny máte konkrétně na mysli? Co přesně vám na současném stavu zákonů vadí? Uvedete pár konkrétních příkladů chyb v zákonech, na které ve svém příspěvku narážíte? Podle toho vašeho nic neříkajícího a naprosto nekonkrétního příspěvku soudím, že jste nějaký politik, nejspíš opoziční, a to někde na komunální úrovni. :))

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).