Hlavní navigace

Názor k článku Lidé nečtou pojistné podmínky a pak se diví (ROZHOVOR) od jezevec - rozumím tomu správně, že v tom nejpravděpodobněji očekávatelném...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 25. 9. 2017 14:30

    jezevec (neregistrovaný) ---.dobnet.cz

    rozumím tomu správně, že v tom nejpravděpodobněji očekávatelném případě, tedy, že v bytě bydlím již více než pět roků, ale naprosto nemám tušení, kdy a zdali jsem kterou hadičku koupil nebo měnil, nemám na ní účet ani doklad, nereflektoval jsem na odbornou "montáž" dvou metrických závitů na gumové těsnění, a pokud ano tak naprosto netuším která firma mi kterou hadičku kdy měnila - mám prostě hadičku které praskla, a vody vyplavila byt pode mnou, na což mám důvod se domnívat že jsem pojištěn pojištěním odpovědnosti za škodu třetím osobám - takže pojištovna neplní, protože se neví, kdo to zavinil?
    zajímavé. již tedy vím, že až mi u auta praskne brzdové vedení a selžou brzdy a někoho zbořím, povinné mručení jest mi nahovno, protože si přece musím najít výrobce hadičky, případně prodejce, a nárokovat škodu po něm. s takovou logikou jděte fakt do brusele.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).