Hlavní navigace

Názor k článku Led, chodník a úraz. Výmluva na kalamitu nefunguje od Ramesse II. - Politické vedení a úředníky obce je třeba vychovávat...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 12. 1. 2017 12:56

    Ramesse II. (neregistrovaný) 185.153.195.---

    Politické vedení a úředníky obce je třeba vychovávat jinak - vyhnat je z úřadů a v extrémním případě třeba i poslat do kriminálu :) Odškodnění totiž neplatí ti, co to zavinili, ale obec jako taková, která ovšem disponuje pouze penězi od svých občanů. Tedy v takovém případě za vinu politiků a úředníků platí obyvatelé obce de facto svými penězi.

    To ale nemění nic na tom, že primárně si za zranění může sám ten, kdo nedbal dostatečné opatrnosti a spadl. Když jsem v posledních dnech viděl cestou do práce, jak se zřejmě důchodci ženou s nákupními taškami v půl sedmé ráno do Kauflandu a vrávorali přitom na právě napadnutém sněhu, tak bych je nejradši nakopal do zadku - sníh v takové formě tam bude maximálně několik hodin a odpoledne bude odklizen nebo mezitím roztaje, ale idiot si musí běžet nakoupit hned ráno, aby tam byl první, přitom odpoledne tam bude přesně to samé zboží jako ráno.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).