Hlavní navigace

Názor k článku Komu padne Černý Petr v propouštění? Míst je stále hodně, ale jen pro kvalifikované od anonym - Ne všichni jsou chytří jako vy. Ne každý...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 1. 2009 8:22

    anonymní
    Ne všichni jsou chytří jako vy. Ne každý se k informacím o levnějším ubytování dostane nebo ty "levnější" jsou obsazené, případně se k pobytu v ubytovně váže nějaká omezujcíí podmínka (např. zaměstnanání u určité společnosti). Někde zase určitou kategorii "normálně" neubytují - romy, potentované kriminálníky, nezaměstnané, matky-samoživitelky ... Ne každý, podle toho jak vypadá a jak mluví, musí být nutně asociální živel. Všichni jsou házeni ale do jednoho pytle a tak část z nich končí jako narkomani a bezdomovci, a část s touhou po alespoň trochu důstojném životě, na oněch ubytovnách za 8ku nájemného. Otevřete oči a všímejte si okolí, nebo těm lidem ukažte, že mohou jít bydlet ještě důstojněni a za ještě nižší peníz. Ale nedivte se, že někoho špatně odhadnete, a budete mít v pronajatém bytě po týdnu vytrhánu dřevěnou podlahu a měděné kabely k zásuvkám.
    U nás zase třeba bydlí spousta Slováků, pracujících zatím v místních auto-montovnách, na jednom z místních hotelů. Noc od 400,-, nevím, jestli mají nějakou slevu, když tam bydlí asi celý měsíc.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).