Hlavní navigace

Názor k článku Jedno dítě stojí matku několik stovek korun měsíčně na starobním důchodu od Trident - Není to férové. Proc zdanit někoho kdo se...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 6. 2017 10:29

  Trident (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

  Není to férové. Proc zdanit někoho kdo se dobrovolně rozhodl odevzdávat služby společnosti v jiné formě než výchovou děti? Toto je důsledek poválečného stavu kdy bylo skutečně třeba státy zalidnit,hnusa­kovych děti a v neposlední řadě nutnosti nasoulozit tehdejšímu státu armádu. Dostatečně tupych namnozenych decek z rodin jež více mnozí než vychovávají. To se některým politickým stranám primitivu stále hodi.

  Opotřebení organizmu u otců může být I vyšší díky nárokům na práci kvůli uziveni rodiny. Vrátíte se z velmi stresující práce po 12h. Ano máte sice nějakých 100-150kkc(životní náklady cca 20-25kkc) ze kterých platíte už tak vysoké dane, ale manželce můžete zaplatit kvůli danim maximálně chuvu, protože po práci péči o děti nedavate. Ve 40ti jdete do invalidního důchodu nebo koncite v bohnicich.
  Takže si raději vyberete nízký plat a jedno dítě než třeba tři a můžete se mu venovat. Vychovate "kvalitniho" občana a ne rozmazleneho prazskeho fracka bez zajmu.
  Znám i řadu páru která se kvůli nevyhodnosti rozhodla děti nemít.
  Nejsem tak bohatý abych si mohl dovolit za 300kkc nové auto pro velkou rodinu(asi nějaký jetý tranzit) Jezdíme jen 2x-3x na dovolenou jak káže doporučení našich psychiatru. Lidé kteří jsou sami k tomu mají většinou dobrý důvod

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).