Hlavní navigace

Názor k článku Jedno dítě stojí matku několik stovek korun měsíčně na starobním důchodu od Karel - "V důchodu se obě sejdou na lavičce krmit...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 30. 5. 2017 14:03

  Karel (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz

  "V důchodu se obě sejdou na lavičce krmit holuby...... ."

  A až je dokrmí, tak obě vezmou francouzské hole a řeknou svému doprovodu, "půjdu domů". Tu první vezme za ruku její vnučka a půjdou domů. Tu druhou vezme za ruku najatá pečovatelka a odvede ji domů. Děti té první budou té druhé platit pečovatelku a antidepresiva, aby zvládla pocit prázdnoty a osamění.

  Je to taková lidská vlastnost, že lidé si neváží toho, co mají. A chtějí to, co má ten druhý. Zřejmě máte děti, stojí vás moře času a peněz. A chcete peníze té druhé. Ta druhá má moře volného času a peněz, ale až bude umírat, tak bude sama a nikdo ji nebude chodit na hrob. Ta zase závidí vám vaše děti.

  Osobně jsem zaujatý. Manželce lékaři zakázali mít dítě, protože trvale užívá léky, které poškozují plod. A bez nich by dítě ani nedonosila. Vadí mi, jak má každý plnou hubu keců o tom, jak úžasně se máme, jak máme čas sami na sebe, na cestování, kolik peněz ušetříme. Nechtějí vidět, že děti chceme a trpíme bez nich. Adopci nám zamítli s tím, že manželka je nemocná, takže to nepadá v úvahu. Prý to mám ještě zkusit žádat sám za sebe, ale to nám na úřadě řekli, že to sice ze zákona jde, ale ještě se nestalo, že by někdy dali dítě k adopci samotnému muži. Hlavně že má ale každý plnou hubu keců, jak budu já a moje žena časem zneužívat sociální systém a jejich děti nám budou platit náš vysoký důchod. Ale dítě nám nedáte nikdo, že? Tak si je užijte a nás nechte v klidu umřít samotné a zapomenuté.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).