Hlavní navigace

Názor k článku I vy můžete být na důchod finančně zajištěni. Jak to ale udělat? od katka - Jen málokomu se podaří zázračně zbohatnout z mála!!!...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 6. 2019 17:32

    katka (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

    Jen málokomu se podaří zázračně zbohatnout z mála!!! pokud chcete být na stáří slušně zajištění, tak si na to holt musíte našetřit, jinak to nejde!!! a nejlepší - pokud na to samozřejmě máte (ale i nižší volné částky se dají vhodně rozložit) - je kombinovat více způsobů zhodnocení volných finanč. prostředků = spoření (penzijko a stavebko zhodnocené o stát. podporu, menší částka = cca 2-3 měsíční platy na případný nenadálý výdaj v domácnosti = pokaženou pračku, lednici apod.) + investování (fondy, dluhopisy, rozumné akcie - dá se pravidelně investovat už od 300,- měsíčně). Čím dřív člověk začne tím lépe!! nikdo vám nic zadarmo nedá!!!
    Být výdělečný, a přitom nastavovat ruku a brát si od rodičů (byť seniorů, kt. si možná vystačí s málem, ale díky čemu???? že šetří kvůli dětem a vnoučkům a skoro nejí, nesvítí a nezapnou rok TV!!! aby je mohli finanč. podpořit) je STRAŠNÉ, UBOHÉ A KAŽDÝ, KDO TOTO DĚLÁ, BY SE MĚL STYDĚT!!! pokud vyděláváte a nejste schopní uživit sebe a rodinu, TAK JE PROBLÉM A CHYBA V PRVÉ ŘADĚ VE VÁS!!!! (tedy pokud si vyloženě nenesete nějakou blbou karmu po svých předcích, za kt. musíte "splatit jejich dluhy" = což není myšleno doslovně, ale v přeneseném významu!!). ZMĚŇTE PRÁCI, NAJDĚTE SI BRIGÁDU, DÁLKOVĚ SI DOPLŇTE VZDĚLÁNÍ, ABYSTE MĚLI ŠANCI NA LEPŠÍ PRÁCI!!!! ZAMYSLETE SE NAD SVÝMI VÝDAJI!!!! prostě neseďte na zadku, nenatahujte ruku, nebrečte, nestěžujte si a NĚCO S TÍM UDĚLEJTE = ZMĚŇTE SVÉ MYŠLENÍ, ZMĚŇTE SVŮJ ŽIVOT, POSTAREJTE SE, SAMO VÁM NIC Z NEBE NESPADNE, ČÍM DŘÍV S TÍM ZAČNETE, TÍM LÉPE!!!!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).