Hlavní navigace

Názor k článku Elektronická dálniční známka 2021: kolik vás bude stát a jak funguje? od anonym - Nepochybně se bude zadávat minimálně SPZ, ukládat údaje...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 29. 11. 2020 11:23

    bez přezdívky

    Nepochybně se bude zadávat minimálně SPZ, ukládat údaje o jejím pohybu. Vlastníka vozidla dohledá v databázi každý, kdo se do ní dostane. Na rozdíl od diskutujícího kolegy nepochybuji, že po nějakou dobu se ukládají i záznamy z dálničních kamer... vyhledat takový záznam bude dílem okamžiku (podle záznamu o průjezdu SPZ). Případy úplatných policistů, kteří pro podsvětí vyhledávali v policejních databázích, vynášeli pro obviněné nebo vyšetřované informace z aktivních vyšetřovacích spisů byly dokumuntovány mnohé!
    Dejte si pozor, abyste někomu nedlužili peníze. Jsem důvodně přesvědčen, že aby nějaký vymahačský gang získal dost podrobná data o vašem pohybu, nebude stát velké úsilí !! Elektronické dálniční známky tomu NEPOCHYBNĚ NAPOMOHOU. Čím větší je naše digitální stopa, v tím menším jsme bezpečí! Je to pravý opak toho, než se nám tvrdí... .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).