Hlavní navigace

Názor k článku Desetník: Oranžovomodrá válka s nejasným koncem od Jarmila - Uvědomte si, že modráci snížili daně nejbohatším. Středních...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 29. 10. 2008 8:24

    Jarmila (neregistrovaný)
    Uvědomte si, že modráci snížili daně nejbohatším. Středních vrstev se to nedotklo. Pak přišly volby, ve kterých se - na rozdíl od minulých let - nemohlo volit napříč politickým spektrem (při posledních, komunálních, jste dostal všechny kandidáty na jedné plachtě, teď byly jednotlivé strany každá na své). Proto propadli KDU a Zelení a volby byly vpodstatě modří proti oranžovým. Nebylo to o Julínkovném, bylo to proto, že modráci nedělají reformu, jen všechno bohapustě zdražili. To, že ubrali nejbohatším na dani - kterých lidí je víc - těch, kterým se zdražilo živobytí nebo těch, co jim přibyly peníze v peněžence? Takže o tom jsou volby.
    PS: jen v JČ se modří zbláznili a volební materiály i propagaci dělali na červené, to jsem myslela, že se smíchy počurám, když jsem viděla červené balónky ODS. Holt hoši přebarvili ještě před volbama, přesně jak je ten vtip: Koho budeš volit? Komunisty. Já vím, ale z které strany?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).