Hlavní navigace

Názor k článku Desetník: Oranžovomodrá válka s nejasným koncem od anonym - Á, chytrý pan V., co kromě urážek selského...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 27. 10. 2008 14:14

  anonymní
  Á, chytrý pan V., co kromě urážek selského rozumu nedokázal ani zdůvodnit, proč v případě zdražování ropy ceny na stojanech letí strmě vzhůru o celé koruny, kdežto při zlevnění ropy klesají ceny na stojanech pomalu a o haléře.

  Nevím, proč jste na příspěvek p. Karla 11:07 reagoval. Co bylo smyslem vašeho příspěvku? Nesmysly tu plkáte tak leda vy!

  K vašemu příspěvku o kus výš: ODS za svou kariéru dokázala hlavně rušit. Autobusové tratě, železniční tratě, u nás i školy a školky, o jeslích ani nemluvě. Ale znovuotevřít to? Ani nápad. Nejsou přece peníze - tuhle odpověď jsme hojně slýchávali už před r. 1989. Jaký je tedy rozdíl mezi tehdejší a současnou (doufám, že již brzy také minulou) totalitou? A zadlužit. Jak obce, tak stát. Bohatství po komunistech se tu neprojedlo na sociálních dávkách, podporách a důchodech, jak se nám tu snaží někteří nalhávat, ale levně se rozprodalo či rozdalo do ciziny nebo se nsáilím zlikvidovalo. 40ti leté poválečné budování a odříkání si našich rodičů a prarodičů přišlo během několika málo "svobodných" let vniveč. Po převratu MVDr. Kubát ze Strakonic - jak krásně se mu podařilo zlikvidovat soběstačné zemědělství - ještě dodnes jsme se z toho nevzpamatovali. Současnému ministrovi zemědělství Gandalovičovi (co dělal před svým ministerským postem něco úplně jiného - že by kozel zahradníkem?) kouká přímo z očí, že jeho úkolem je zlikvidovat ještě to ze zemědělství, co přežilo Kubátovy čistky. Za polistopadové rušení zbrojovek našimi mírumilovnými politiky nám hlavně naši slovenští brati nemou přijít na jméno. Mám rád mír a armádu kromě jednotek pomáhajících při odstraňování živelných katastrof považuji za zbytečnou, ale měli se zasadit o to, aby se zbraně přestaly vyrábět na celém světě. Rušení zdravotnických zařízení a omezování jeich kapacit - jistě si všichni řadoví pacoši přišli na své v nekonečných frontách na jakékoliv ošetření či vyšetření s objednáním / bez objednání / akutní případ. Při čekání na banální operaci jdete na vlastní operaci až na třetí pokus, samozřejmě za prodělání kompletních předoperačních vyšetření - a pak někdo od stolu plácne, jak je lékářská péče zneužívána. Ještě nikde jsem neviděl tabulky s údaji, z kolika ošetřených zlomených nohou nebo operací žlučníku kolik že bylo simulantů.

  Krajské a senátní volby - činovníci z ODS to odskákali za ministerskou politiku ODS a za "jedničkovské" chování s. Topolánka.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).