Hlavní navigace

4. narozeniny Měšce

Redakce

Dnes jsou tomu čtyři roky, kdy finanční server Měšec poprvé rozvířil vlny internetu a zaujal pevné místo mezi informačními servery. Již čtyři roky přinášíme čerstvé informace ze světa osobních a rodinných financí. Děkujeme vám za přízeň, kterou projevujete tím, že jste s námi.

Oslava narozenin Měšce bývá ve znamení bilancování toho, co se uplynulý rok povedlo a kde je třeba se ještě zlepšit. Není to náhodou – narozeniny máme krátce po Novém roce, který využívá řada lidí k zamyšlení, jaký byl rok minulý a jaký by mohl být rok příští.

Vloni jsme uspořádali dvě velké čtenářské ankety. Již v únoru jste mohli hlasovat v druhém ročníku soutěže „Finanční reklama roku 2003“ a na podzim jste mohli rozhodnout o nejoblíbenější finanční instituci v anketě „Zlatý Měšec 2004“. Pokud jste soutěže o zajímavé ceny pro hlasující zmeškali, vězte, že právě připravujeme „Finanční reklamu roku 2004“ a v tradičním ročním období vás neošidíme ani o třetí ročník „Zlatého Měšce 2005“.

Nejen soutěžemi je člověk, tedy finanční server, živ. I v minulém roce jsme připravili mnohé novinky. V dubnu, před vstupem České republiky do Evropské unie, to byl cyklus článků „euroMěšec“, v němž jsme informovali o změnách, které se v souvislosti se „začleněním“ dotýkají českých (nyní již evropských) občanů. Na podzim jsme zahájili cyklus „Rady odborníků“, kdy lidé fundovaní řeší aktuální otázky. Neopomíjíme ani „Poradnu“, kterou v letošním roce už od pondělí zahájí odborník na daň z nemovitostí nejpovolanější.

Zpravodajský server závisí především na autorech. Během loňského roku byla významnou posilou Měšce redaktorka Ivana Černá. V letošním roce byste se na našich stránkách měli setkávat především s články nových redaktorů: Zuzany Šourkové a Ondřeje Antoše.

Tímto bych rád poděkoval všem, kteří svým dílem k obsahu a kvalitě Měšce přispěli – nejen autorům, ale také všem, kteří se starají o zázemí Měšce a jejichž jména nejsou tak často vidět.

Děkujeme ale především vám, čtenářům Měšce, že jste s námi. V loňském roce váš počet stoupl, nikoli o stošest, ale dokonce o 116 procent (měřeno UV/d).

Čtvrtý rok působení Měšce tedy můžeme zakončit šampaňským. Přejeme si, abyste nám zachovali svou přízeň. Mohu vám slíbit, že pro to uděláme maximum.

dan_nemovitost

Za redakci finančního serveru Měšec.cz

Petr Zámečník
šéfredaktor

Anketa

Jaký byl váš uplynulý rok?

Našli jste v článku chybu?