Hlavní navigace

4. narozeniny Měšce

8. 1. 2005
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Dnes jsou tomu čtyři roky, kdy finanční server Měšec poprvé rozvířil vlny internetu a zaujal pevné místo mezi informačními servery. Již čtyři roky přinášíme čerstvé informace ze světa osobních a rodinných financí. Děkujeme vám za přízeň, kterou projevujete tím, že jste s námi.

Oslava narozenin Měšce bývá ve znamení bilancování toho, co se uplynulý rok povedlo a kde je třeba se ještě zlepšit. Není to náhodou – narozeniny máme krátce po Novém roce, který využívá řada lidí k zamyšlení, jaký byl rok minulý a jaký by mohl být rok příští.

Vloni jsme uspořádali dvě velké čtenářské ankety. Již v únoru jste mohli hlasovat v druhém ročníku soutěže „Finanční reklama roku 2003“ a na podzim jste mohli rozhodnout o nejoblíbenější finanční instituci v anketě „Zlatý Měšec 2004“. Pokud jste soutěže o zajímavé ceny pro hlasující zmeškali, vězte, že právě připravujeme „Finanční reklamu roku 2004“ a v tradičním ročním období vás neošidíme ani o třetí ročník „Zlatého Měšce 2005“.

Nejen soutěžemi je člověk, tedy finanční server, živ. I v minulém roce jsme připravili mnohé novinky. V dubnu, před vstupem České republiky do Evropské unie, to byl cyklus článků „euroMěšec“, v němž jsme informovali o změnách, které se v souvislosti se „začleněním“ dotýkají českých (nyní již evropských) občanů. Na podzim jsme zahájili cyklus „Rady odborníků“, kdy lidé fundovaní řeší aktuální otázky. Neopomíjíme ani „Poradnu“, kterou v letošním roce už od pondělí zahájí odborník na daň z nemovitostí nejpovolanější.

Zpravodajský server závisí především na autorech. Během loňského roku byla významnou posilou Měšce redaktorka Ivana Černá. V letošním roce byste se na našich stránkách měli setkávat především s články nových redaktorů: Zuzany Šourkové a Ondřeje Antoše.

Tímto bych rád poděkoval všem, kteří svým dílem k obsahu a kvalitě Měšce přispěli – nejen autorům, ale také všem, kteří se starají o zázemí Měšce a jejichž jména nejsou tak často vidět.

Děkujeme ale především vám, čtenářům Měšce, že jste s námi. V loňském roce váš počet stoupl, nikoli o stošest, ale dokonce o 116 procent (měřeno UV/d).

Čtvrtý rok působení Měšce tedy můžeme zakončit šampaňským. Přejeme si, abyste nám zachovali svou přízeň. Mohu vám slíbit, že pro to uděláme maximum.

Za redakci finančního serveru Měšec.cz

Petr Zámečník
šéfredaktor

Jaký byl váš uplynulý rok?

Autor článku

Kolektiv redaktorů serveru Měšec.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).