Hlavní navigace

Názor k článku „Češi zvládnou pracovat déle, musíte je nalákat,“ myslí si experti od Jarmila - Jéžiš, co si to autor šlehnul za matroš,...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 12. 10. 2015 11:28

    Jarmila (neregistrovaný) 193.179.3.---

    Jéžiš, co si to autor šlehnul za matroš, že vyplodil takovou hromadu plků a obecných frází? Proč jsem jenom nešla na výzkumníka, dloubala bych se prstem v nose (případně v jiných tělesných otvorech) a vypouštěla moudra do světa, přičemž bych byla slušně placená státním rozpočtem.

    To, co soudruzi výzkumníci pracně a na základě grantu EU a jiných bohulibých institucí vyplodili, jsou natolik obecně známá fakta, že nemá smysl ta moudra ani číst. Ano, nažeňte do práce důchodce, oni spasí nejen důchodový účet, ale i státní rozpočet. Dále škrtem pera uzdravte beznohé a ostatní invalidy, to by bylo, aby nemohli aspoň sedět na vrátnici nebo dělat telefonní marketing. Všichni důchodci a invalidi musí pilně pracovat, aby uživili stále rostoucí armádu nefachčenků. Co kdybyste, milí výzkumníci, napřeli své síly tam, aby tito lidé, kteří celý život nepracovali, šli třeba zametat uice nebo roztloukat kamení na stavbu silnic? Proč ženete do práce důchodce nebo lidi, kteří už pracovat nemůžou?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).