Hlavní navigace

Názor k článku Čeká nás konec blahobytu? od J. - S transparentem bych rozhodně nenarazil - s textem...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 10. 2007 9:30

  J. (neregistrovaný)
  S transparentem bych rozhodně nenarazil - s textem který jsem uvedl. Právník sice nejsem, ale práva jsem vystudoval a vím, že za tohle opravdu nehrozí nic. Za komunistů by hrozilo hodně.

  ODS diskuzi připouští, ostatně právě ji tady provozujeme. Žádnou represi s armádou a policií pod palcem tady neprovozuje - myslíte si, že by v rámci represe připustila veřejné provozování různých dosti levicových záležitostí jako jsou třeba halonoviny.cz? Bych to chtěl vidět za komunistů, kdyby si někdo chtěl začít vydávat nějaké periodikum ostře vystupující proti režimu. Nebo třeba iniciativa nezakladnam.cz. Chci vidět, jak by takto někdo mohl veřejně vystupovat proti základnám sovětských vojsk...cha cha. Nebo ty letáky před komunálními volbami, které osočovaly kandidáta ODS u nás v obci: nikdo za to nikoho nevyšetřoval ani nezavřel, letáky roznáší dál a dělají to zcela veřejně. Chci to vidět v době, kdy "vedoucí úlohu v republice hrála z vůle lidu KSČ" :-)

  Co si (ne)troufnu říct zaměstnavateli nesouvisí s politickou svobodou. Někdo se zase bojí říct něco tchýni... :-)

  Já mám z Vašich příspěvků pocit, že některé lidi ten socialismus semlel natolik, že si ani neuvědomují, že už dnes tu svobodu mají. A bájí si stále kolem sebe svět plný politických represí. Vnitřně je to tak zničilo, že svobodní už nikdy nebudou. Prostě to mají naučené.
  Pane, dnes vám hrozí spousta jiných věcí a vůbec nemáme nějaký ideální režim, ale svoboda tu skutečně je.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).