Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Čeká nás konec blahobytu? od čtenář, který je zhnusen! - To, co provádí ODSáci a jejich příznivci -...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 10. 2007 20:38

  čtenář, který je zhnusen! (neregistrovaný)
  To, co provádí ODSáci a jejich příznivci - zloději, tuneláři, šmelináři a okrádači všeho druhu, doufám, že dostane zaslouženou odměnu v příštích volbách, kdy ODS slušný člověk už konečně nakope do zadku!!!
 • 22. 10. 2007 11:12

  Phil (neregistrovaný)
  ODS volí hlavně pražáci a podnikatelé, kterých ovšem není většina. Je mi vždy záhadou, jak ve volebních výzkumech mimo volby vítězí ODS. Pohybuji se mezi "normálními" lidmi a každý na tuto stranu nadává. Kde se tedy bere tolik voličů ODS? Je to jak s TV Nova - každý její stupidní pořady odsuzuje, nikdo se na ni nedívá, ale "koláče" lámou rekordy.
  Připadá mi, že při volbách hrají hlavní roli peníze a nějaká počítačová chyba při dálkovém přenosu dat z jednotlivých volebních míst. A lidí "na úrovni" , kteří se dají uhnat v předvolebním boji na propisku a guláš, je asi dost. A jen málokdo přizná, že za ten guláš a propisku dneska nerad a tvrdě platí.
  Rád mám okolo sebe takové ty nespokojence, kteří o volbách křičeli, jak se budeme mít dobře. Pak následovaly ekologické daně, škrty všeho možného, nové platby, zdražování atd. atd. Když jim říkám, že mají co chtěli a proč tedy nevolili někoho, kdo by jim tyhle sviňárny neprováděl, tak odfrknou, že by museli volit komunisty nebo socdemáky. Tak se tedy musí rozmyslet a nést následky za to, koho volili. Jestli je pro ně lepší mít jistoty práce, odpovídajících výdělků, dostupného bydlení a zdravotní péče pro široké masy nebo se těchto jistot vzdát ve prospěch vyvolené kasty vyčůránků, kteří budou ožebračovat ten hloupější zbytek republiky. Neznamená přeci, že strana mající sice "demokracii" v názvu, bude tuto demokracii "dodržovat" u všech obyvatel, když je o ní známo, že je sobeckou a myslící jen a jen na sebe a své přívržence.A běžní občané jsou jí dobří jen tak, aby platili daně a jiné, nové poplatky, které oni pak rozfrcají těm, co to nejméně potřebují.
 • 26. 10. 2007 15:19

  Mart (neregistrovaný)
  Vážený Phile, vysokopříjmoví občané (většinou voliči ODS) neožebračují zbytek republiky, nýbrž jej dotují. Soudě dle vašeho příspěvku jste jeden z těch, co potřebují stát, aby jim pomáhal. Bude od vás přinejmenším férové, když si "vyčůránky", kteří vám prostřednictvím rozpočtu přisypávají do měšce, nebudete raději brát do úst. Až se vám v hlavě rozsvítí, pochopíte, že bez voličů ODS byste zde neměl bezplatné školství, zdravotnictví ani další benefity. I ty "jistoty práce, odpovídajících výdělků a dopstuného bydlení" vám skutečně nezajišťují levicové strany.
 • 2. 11. 2007 22:49

  jack (neregistrovaný)
  Bohužel je to tak, že za současného stavu politky u nás není možné, aby se cokoliv zlepšilo. Nikomu z pánu v obou komorách se to prostě nehodí do krámu. Nevím co je lepší pseudo robinové hoodové z ČSSD, zelení ekomaniaci, ti rudí, co přežili sami sebe nebo rádobyekonomové z ODS s jejich deformami ... Naštěstí pro nás mladší je možnost studovat a v případě nouze zmizet... Hrozné vyhlídky a jedna jistota, nikdo ze současných nositelů moci to nezlepší
 • 3. 11. 2007 23:07

  anonymní
  Neupsal jste se: nemělo být: "že BEZ voličů ODS byste zde MĚL bezplatné školství, zdravotnictví a další benefity"????
 • 9. 11. 2007 12:00

  hnus (neregistrovaný)
  Vážený Marte! Všechny ty výhody co tu jmenuješ byly v minulém režimu normální a běžně, ale slavná ODS je postupně odbourává!!!!! !!!
 • 23. 12. 2007 17:05

  ANTIREŽIM 77 (neregistrovaný)
  “vysokopříjmoví občané (většinou voliči ODS)„ – byste se divil, kolik důchodců volilo ODS s vidinou tisícikoruny navíc. Já znám spoň 5! “Bude od vás přinejmenším férové, když si "vyčůránky", kteří vám prostřednictvím rozpočtu přisypávají do měšce, nebudete raději brát do úst.„ – samozřekmě, že si je budu brát do úst, protože titosoudruzi z ODS odčerpali všem lidem (bez ohledu na politickou příslušnost a postavenï) cca 50 miliard Kč (prokázaných) z krádeže kupónové privatizace. samozřejmě ten tribunál proběhne stůj, či stůj… “Až se vám v hlavě rozsvítí, pochopíte, že bez voličů ODS byste zde neměl bezplatné školství, zdravotnictví ani další benefity. I ty "jistoty práce, odpovídajících výdělků a dopstuného bydlení" vám skutečně nezajišťují levicové strany.“ – tak tohle může napsat jedině BLÁZEN, NEBO PRAVICOVÝ BLB!!!!
 • 7. 11. 2007 19:36

  Jája (neregistrovaný)
  V posledí době jsem k volbám nechodila,ale tět půjdu a tu prdel jim s chutí nakopu!
 • 8. 11. 2007 11:30

  Pan NO (neregistrovaný)
  Jestli ovšem ODS nevymyslí nějaký zákon, který by ji zaručoval trvalou úlohu v ovládání naší společnosti. Např. aby nepravicoví voliči neměli k volbám vůbec přístup - protože "demokratická" ODS se furt v rámci "demokracie" snaží komunismus a fašismus postavit mimo. Zkrátka: kdo nejde s námi jde proti nám! ODS bohužel bere v úvahu pouze minulost KSČ, ne její současnost. A že se v minulosti porušovala lidská práva, tak to můžeme najít i dnes u jiné strany mající slovo "demokracie" v názvu. Může tedy konat zločinecké, fašistické a protiústavní činy a nikdo ji v tom nezabrýání, protože mají "demokracii" v názvu.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).