Hlavní navigace

Jiří Pěnčík

Pěnčík Jiří

Jiří Pěnčík (*1988) pracuje od začátku roku 2014 v Partners na pozici pojistného analytika v oblasti neživotního pojištění. Je zodpovědný za správu produktového portfolia, komunikaci s obchodními partnery a sjednávání nových produktů i lepších podmínek pro produkty stávající.

První seznámení s Partners absolvoval již v roce 2009 jako finanční poradce. Poté co strávil dva roky ve společnosti Mediatel, s.r.o., kde působil v oddělení TeleSales Business-2-Business inzerce, se v roce 2011 do Partners vrátil jako operátor telemarketingu v té době zcela novém a rychle se rozvíjejícím call centru Partners. Díky zužitkování předchozích zkušeností z call centra a finančněporadenskou praxí se v roce 2013 stal Supervizorem call centra Partners. Stál u vzniku a rozvoje silné kampaně „Neživotní pojištění přes call centrum“.

Absolvoval Střední školu informatiky a spojů v Brně, obor Informační technologie. Pro poradenskou a franšízovou síť poskytuje školení na téma neživotní produkty.

Mezi jeho zájmy patří sport, rybolov a spolek dobrovolných hasičů. Ve volném čase se věnuje programování webových stránek a studiu pojistných podmínek.

E-mail: jiri (tečka) pencik (zavináč) partners (tečka) cz
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).