Hlavní navigace

Záložna Royal Capital se změnila na ANO spořitelní družstvo a plánuje banku

Sdílet

Jiří Hovorka 9. 11. 2011

Záložna Royal Capital, která doposud fungovala jen v takzvaném uzavřeném režimu a aktivně své služby veřejnosti nenabízela, se podle informací serveru Aktuálně.cz přejmenovala na ANO spořitelní družstvo a během prosince se chystá představit své služby. Svou flexibilitou i výnosem budou tyto produkty patřit k nejvýhodnějším na trhu, řekl serveru Aktuálně.cz místopředseda záložny Jiří Tuvora.

Záložna se nezměnila jen v názvu, ale nové je také její vedení, které už registrovalo ochranné známky ANO banka a ANO karta a také internetové domény. V našem dlouhodobém plánu je transformace na banku. Proto i změny, které nyní probíhají, uskutečňujeme s ohledem na tuto možnost. Mluvíme o horizontu minimálně sedmi let, rozhodující budou požadavky členů, říká Tuvora v článku na serveru Aktuálně.cz Další bezplatná banka? Nová kampelička má velké plány.

Jaká bude nabídka ANO záložny si můžete udělat představu z informací, které jsou zatím dostupné na webu společnosti:
  • ANO nabízí vysoké zhodnocení úspor formou termínovaných vkladů a spořicích účtů, které jsou pojištěny do výše 100% ze zákona.
  • ANO Vám umožní bezplatné vedení běžného účtu a komfortní správu všech účtu prostřednictvím internetového bankovnictví.
  • ANO poskytuje svým členům nadstandardní flexibilitu při úvěrovém financování.
Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).