Hlavní navigace

Zákazníky Monety čeká "Štědrý víkend". Vybrané nákupy budou s 15% bonusem

Sdílet

Jiří Hovorka 23. 11. 2018

Majitelé platebních karet od MONETA Money Bank s věrnostním programem bene+ mohou během nadcházejícího víkendu nakupovat u dvaceti vybraných obchodníků s 15% bonusem. Akce se týká rovněž bezkontaktních plateb provedených platební kartou v mobilním telefonu prostřednictvím Google Pay. Maximálně je takto možné získat celkem 1000 korun.

Do Štědrého víkendu bene+ pro držitele debetních a kreditních karet MONETA Money Bank se zapojí tito obchodníci: BENU Lékárna, Datart, Pet Center, CineStar, Luxor, POMPO, KIKA, CK Blue Style, HUSKY, DámeJídlo.cz, Květiny Flamengo, Marionnaud, ZOOT, SCANquilt, eiffel optic, ticketmaster, Corial, SAM 73, PRO-DOMA STAVEBNINY a The PUB. Akce se vztahuje také na platby kartou v e-shopech ZOOT, KIKA, BENU Lékárna, Datart, CineStar, HUSKY, SCANquilt, Marionnaud a ticketmaster.

Stačí zaplatit naší kreditní či debetní kartou s logem bene+ a my nejpozději do konce prosince vrátíme klientovi 15 % z nákupu na jeho kartu nebo běžný účet, a to až do výše 1000 korun, uvedl Tomáš Fejfar, manažer MONETA Money Bank pro program bene+. 

Věrnostní program bene+ od MONETA Money Bank je automaticky zapnut majitelům kreditních karet bene+, MoneyCard Smart, MoneyCard Gold a kreditních karet VISA a držitelům jakékoli debetní karty k běžnému účtu, kromě platební karty Maestro vydané k účtu Dětský Genius.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).