Hlavní navigace

Volkswagen Financial Services nově prodává značkové pojištění i pro auta bez úvěru

Sdílet

Gabriela Hájková 11. 8. 2016

Společnost Volkswagen Financial Services nově prodává značkové pojištění i pro vozidla bez financování úvěrem.

Zcela nové jsou pojistné produkty pro koncernové značky Volkswagen osobní vozy, Volkswagen užitkové vozy, Audi a SEAT a došlo k inovaci také u značkového ŠKODA Pojištění. Pojistné produkty byly vyvinuty se společnostmi  Allianz, Kooperativa a Česká pojišťovna, informuje zpráva společnosti Volkswagen Financial Services.

Pojistné produkty mají balíčkový charakter (na výběr je ze dvou variant). Obsahují povinné ručení, havarijní pojištění a další doplňková pojištění, případně i pojištění všech skel automobilu či pořizovací ceny vozu – GAP. U ŠKODA Pojištění mohou navíc klienti využít i doplňková volitelná připojištění, jako jsou úrazové pojištění osob a pojištění zavazadel ve vozidle, uvedl Joachim Ewald ze společnosti Volkswagen Financial Services s tím, že havarijní pojištění u ŠKODA, Volkswagen, Audi a SEAT Pojištění nově kryje i hodnotu speciálního příslušenství, jako je prodloužená záruka nebo předplacený servis.

Součástí všech čtyř pojistných produktů je také bonusový systém. Při 60měsíční bezeškodní historii získáte slevu 50 %. Koncept Domovského servisu by zase měl garantovat použití originálních dílů při opravách, nárok na odtah do Domovského servisu bez poplatku (i ze zahraničí) v případě nehody, zapůjčení vozu max. na 60 dnů při odcizení vozu a max. na 20 dní při opravě auta.

Značková pojištění si mohou sjednat i majitelé ojetých vozů, podmínkou je stáří auta do 60 měsíců.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).