Hlavní navigace

AKTUALIZOVÁNO: Volksbank prodlužuje nabídku pro refinancování hypoték. Akci nabízí i ČSOB

Sdílet

Volksbank do konce dubna prodlužuje svou akční nabídku refinancování hypoték. Noví příchozí klienti tak mohou refinancovat hypotéku či úvěr ze stavebního spoření s úrokem 3,49 % pro splatnost úvěru do 10 let a 3,79 % pro úvěry se splatností nad 10 let. Zvýhodněná nabídka se týká 3leté fixace a refinancování do 90 % zástavní hodnoty nemovitosti (LTV).

Součástí akce je také poplatek za zpracování ve výši 999 Kč.

V případě hypotéky na 100 % LTV platí pro úvěr se splatností do 10 let sazba 4,39 % a se splatností nad 10 let pak sazba 4,69 %.

Končí vám fixace? Máte šanci získat lepší úrok protože sazby jsou na minimech. Jak získat výhodu u vaší banky nebo jak úspěšně přejít ke konkurenci? Přečtěte si v článku Banky si s klienty hrají. Nabídku nové sazby hypotéky dají na poslední chvíli

S akční nabídkou přišla dnes také ČSOB. Vztahuje se na hypotéky s pětiletou fixací, které banka zlevní. Sleva bude poskytována do 0,2 %. Její velikost se bude odvíjet od výše úvěru. Nabídka neplatí pro Americkou hypotéku a Předhypoteční úvěr.

Maximální sleva (0,2 %) je určena úvěrům nad 2 mil. Kč. Úvěr nad 1 mil. Kč můžete získat slevu 0,1 %. Akce platí do odvolání.


Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).