Hlavní navigace

UniCredit se dohodl s Allianz a Generali. Bude prodávat jejich pojistky

Sdílet

Jiří Hovorka 5. 6. 2018

Aktualizováno 5. 6. v 13:55

UniCredit Bank bude v blízké budoucnosti na svých pobočkách prodávat pojištění výhradně od Allianz a Generali. Skupina UniCredit podepsala exkluzivní dohody o partnerství s pojišťovnami Allianz a Generali pro distribuci pojistných produktů pro fyzické osoby a malé podniky v Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Chorvatsku, České republice, Maďarsku, Rumunsku, Srbsku, na Slovensku a v Slovinsku.

Tato partnerství posílí naši nabídku. Klientům z řad fyzických osob a malých podniků budeme moct poskytnout širokou škálu pojistných produktů a výjimečných služeb, a to díky našemu vedoucímu postavení v regionu, i díky renomovaným značkám, jako jsou Allianz a Generali, uvedl Carlo Vivaldi, ředitel divize UniCredit pro střední a východní Evropu.

Střední a východní Evropa představuje podle Allianz významný rostoucí trh pro pojišťovnictví. Pojištění tu má podle firmy sjednáno výrazně méně lidí než v západní Evropě. Je předpoklad, že právě bankopojištění bude důležitým distribučním kanálem, který v nejbližších letech tuto mezeru zaplní, Václav Bálek, mluvčí Allianz.

Dnes UniCredit Bank nabízí pojištění od různých pojišťoven. Například cestovní pojištění je od ERGO, úrazové pojištění od AXA a majetkové pojištění nebo pojištění ke kartám od Generali.

Obdobnou smlouvu o spolupráci nedávno na dalších patnáct let podepsala také Erste Group s Vienna Insurance Group. Znamená to, že na pobočkách České spořitelny se bude prodávat pojištění od Kooperativy a České podnikatelské pojišťovny.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).