Hlavní navigace

UniCredit Bank bude otevírat franšízové pobočky

Sdílet

Jiří Hovorka 14. 9. 2010

UniCredit Bank bude rozšiřovat svou pobočkovou síť také s pomocí bankovních franšíz, uvádí to dnešní vydání deníku E15. Podle zveřejněných informací má banka do konce roku v plánu otevřít 15 nových poboček, z toho by měla být třetina právě ve formě franšízy. Do konce příštího roku by UniCredit Bank chtěla celkový počet svých poboček zdvojnásobit (nyní 58), podstatnou část by měly tvořit právě franšízy. Obchodní ředitel banky deníku řekl, že již nyní má vybráno 20 franšízantů.

Důvody pro zřízení franšíz jsou zřejmé – je to pro banku levnější. Zájemci o franšízu musí za licenci bance zaplatit půl milionu korun a banka si je vybírá v tříkolovém výběrovém řízení. Franšízy UniCredit Bank budou otevírány ve městech do 30 tisíc obyvatel. Nebudou na nich prováděny hotovostní operace. Peníze na nich člověk stejně vybere i je tam uloží. Lidskou práci by totiž měly nahradit bankomaty s funkcí vkladomatů. Více: Vkladomaty nejsou žádné terno, ale své uživatele si nacházejí

UniCredit Bank přitom již na jaře spustila spolupráci s poradenskou společností Partners For Life Planning, která nabízí balíček bankovních služeb UCB pod názvem Partners bankovní služby.Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).