Spočítejte si...

Zavřít

Sportovní potřeby nakupujte už nyní. Ušetříte ve slevách

Akční nabídky na sportovní vybavení se přesunuly z prázdnin na červen. Nákup sportovních potřeb proto nenechávejte na dobu ke konci prázdnin, kdy jsou obvyklé posezónní slevy. Ty najdete v obchodech už dnes. 

Průměrně sportovní řetězce zlevňují své vybavení inzerované v letácích o 33 %, najít ale můžete zlevněné zboží od 8 do 63 %. Výsledky šetření zveřejnila společnost Česká distribuční.

Analýza ukázala, že například potřeby pro koupání a potápění lze pořídit v průměru s 35% slevou, sportovní náčiní v průměru s 32% slevou. Rekordmanem v kategorii sportovního náčiní je set trampolíny s ochrannou sítí, kterou můžete koupit se slevou 4 600 Kč a ušetřit tak 40 % z původní ceny, uvádí Michala Malčikovová z České distribuční s tím, že více než desetinu všeho zlevněného zboží v akčních letácích sportovních řetězců tvoří campingové a turistické vybavení. 

Kategorie zboží  Průměrná sleva
obuv sleva 38%
koupání sleva 38%
stanování/táboření/turistika sleva 35%
in-line/skateboard/ostatní sleva 32%
další sportovní náčiní (trampolína, fotbalová branka apod.) sleva 32%
plážové oblečení sleva 31%
sportovní oblečení sleva 28%
tenis/stolní tenis/squash/badminton /volejbal sleva 27%
cyklovýbava sleva 25%

Zdroj: Česká distribuční

72 % našich čtenářů by pracovalo jako OSVČ Pronájmy zdražují. Novostavby koupíte levněji a ceny budou možné ještě klesat        
gustavek22
gustavek22 (neregistrovaný) ---.blue4.cz
24. 4. 2013 11:40 Nový

Výběr levného eshopu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, z kterého eshopu kupujete levné sportovní oblečení? Dodedávna jsem využíval sportossimo, ale zdá se mi že v poslední době podražili.... Narazil jsem na doporučení kamaráda na http://sanasport.cz , prý je to dobrý krám tak bych se rád zeptal na vaše názory. Díkas