Škrty v Řecku? Žádné nejsou, tvrdí inspektoři

Inspektoři v Řecku jsou vývojem v zemi zklamáni. Rozpočtové programy na snížení deficitu se neplní, nedošlo ani k jejich implementaci: Program doposud nemohl přinést kýžené výsledky, protože nebyl implementován. Musíme nejprve vidět, že vláda plní závazky a pak teprve můžeme rozhodnout, jestli program funguje nebo jestli potřebuje poupravit, řekl agentuře Reuters zdroj z trojky, který nechtěl být jmenován.  

Neplnění rozpočtových programu přiznal také řecký premiér Antonis SamarasV letos dohodnutém programu jsou jistá zpoždění a musíme je rychle dohnat. Ve veřejném sektoru se stále hodně plýtvá, a to musí přestat, uvedl. Také přiznal, že ekonomika zaznamená 7% propad hrubého domácího produktu oproti plánovaným 5 % HDP. Rozpočtové příjmy tak klesnou ještě výrazněji. 

Samaras také obvinil zahraniční politiky z nepromyšlených vyjádření, která mohou sabotovat údajnou snahu Řecka bojovat se svými dluhy : Říkám to otevřeně a veřejně, oni podkopávají naši národní snahu. Děláme všechno, co je v našich silách, aby se země mohla znovu sama financovat, a oni dělají všechno pro to, abychom selhali, uvedl Samaras.

Trh hypoték táhne refinancování ING Konto vybraným klientům nabídne úrok 2,75 % a dárek        
ldx
ldx (neregistrovaný) ---.opera-mini.net
25. 7. 2012 17:12 Nový

Lži lži lži a zase jen lži

LOOOOL mám pocit že ten antický lhář, který je předmětem onoho, z matematického hlediska velmi přínosného filozofického paradoxu, ve skutečnosti nebyl vůbec Krétaň, ale Řek :DDD