Hlavní navigace

ING Konto vybraným klientům nabídne úrok 2,75 % a dárek

Sdílet

Gabriela Hájková 25. 7. 2012

ING Bank by ráda nové zákazníky. Nabízí jim akční nabídku i dárek za sjednání svého spořicího účtu. Vše na bázi doporučení.

Stávající klienti tak přes svůj email či zákaznickou linku zjistí unikátní kód. Pokud tento kód uvedou do smlouvy alespoň dva noví klienti, kteří si od 23. července do 31. srpna sjednají svou první smlouvu o spořicím účtu ING Konto prostřednictvím webu banky, infolinky, kiosku či finančního centra, získá stávající klient osušku a společenskou hru.

Pokud noví klienti splní i podmínky nutné pro nabytí účinnosti smlouvy nejpozději do 60 dnů od doručení žádosti o zřízení ING Konta, poskytne jim banka na první tři měsíce zvýhodněnou sazbu 2,75 % ročně na zůstatek do 1 mil. Kč. 

Stávajícímu klientovi pak banka ještě připíše na konci čtvrtletí bonus 300 Kč. Takto lze získat prémii za 65 klientů za rok.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 25. 7. 2012 10:42

    MoB (neregistrovaný) 93.187.107.---

    Nevidím důvod lákat přátele a příbuzné na produkt, kde budou mít 3 měsíce podmínky horší než jinde a po třech měsících ještě mnohem horší než jinde. Ani osuška mi za to nestojí :) ... tady někdo upadl z višně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).