Hlavní navigace

Sberbank zkrátí otevírací dobu poboček, po ní se lze ale objednat

Sdílet

Sberbank se rozhodla dočasně upravit otevírací dobu poboček. Ráno budou otevřeny dle standardní otevírací doby, odpolední provoz však vždy skončí v 16 hodin. Standardem je polední pauza 12–13 hodin. Na pobočkách v obchodních centrech je otvírací doba prodloužená dle provozu OC.

Banka zavedla možnost rezervovat si schůzku na pobočce předem kontaktováním osobního bankéře, využitím rezervačního formuláře, emailu nebo telefonu na pobočku. Umožňuje domluvit si schůzku i mimo otevírací dobu pobočky.

Věřím, že toto zkrácení otevírací doby pomůže v zachování co nejvyšší možné obsluhy našich klientů a provozu poboček. Snahou je co nejvíce snížit riziko a posílit prevenci, zaměstnanci budou na pobočkách pracovat ve střídavém režimu. Velice si vážím toho, že naše pobočky držíme otevřené a moc děkuji každému našemu zaměstnanci na pobočce za vysoké pracovní nasazení v této nelehké době, říká Milan Horák, Head of Retail, Sberbank. Na všech pobočkách nadále trvají všechna doporučená hygienická opatření.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).